DOŁĄCZ DO NAS

JOIN_V2_1

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Otwórz własny gabinet lub wypożycz urządzenia

JOIN_V2_2

ZOSTAŃ AMBASADOREM BIOMAG

Zyskaj na promowaniu
naszej marki

JOIN_V2_3

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Sprawdź możliwości
kariery w Biomag

Aby pomóc Państwu dołączyć do zespołu przedstawicieli handlowych Biomag Poland, przedstawiamy informacje, które pozwolą dowiedzieć się więcej i zdecydować, czy jest to współpraca, której Państwo szukają. Bez względu na to, czy chcą Państwo dodatkowo zarobić, nie przerywając pracy zawodowej, czy też szukają nowego wyzwania, oferujemy ciekawe warunki współpracy i start bez ponoszenia ryzyka finansowego, zapewniając niezbędne szkolenie. Oferujemy atrakcyjną współpracę, która stanowi wielkie wyzwanie i daje ogromne możliwości odniesienia sukcesu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

JAK MOŻNA WSPÓŁPRACOWAĆ Z BIOMAG POLSKA?

Poza modelem franczyzowym możecie Państwo być naszym przedstawicielem handlowym lub ambasadorem marki. Jako przedstawiciel lub ambasador Biomag Polska są Państwo stale w centrum naszej uwagi, ciesząc się wsparciem przyjaznego zespołu – niezależnie od tego, czy współpracują Państwo jako nasz przedstawiciel czy ambasador. Waszym zadaniem jest zaprezentowanie produktów Biomag potencjalnym klientom. Podczas przeprowadzanych prezentacji klienci mogą zobaczyć wysokiej jakości wyroby medyczne dedykowane do użytku domowego w ich domu.
Przedstawiciele Biomag są zawsze mile widziani u klientów, którzy chcą wypróbować możliwości urządzenia BIOMAG na żywo. W przyjaznej atmosferze przedstawiciele prezentują urządzenie BIOMAG. Duże znaczenie maja polecenia i rekomendacje a miła, przyjemna atmosfera podczas prezentacji sprawia, że entuzjastycznie nastawieni klienci chętnie zorganizują prezentację u siebie w domu dla swoich bliskich.
Nasi przedstawiciele i ambasadorowie spotykają się regularnie, by podzielić się doświadczeniami ze współpracy, wesprzeć inne osoby swoim doświadczeniem prezentacji produktów BIOMAG. Oferujemy przedstawicielom bezpłatny system szkoleń i mnóstwo praktycznych wskazówek, pozwalających na rozpoczęcie współpracy i jej kontynuację w dłuższej perspektywie.

CZY MUSZĘ PROWADZIĆ PREZENTACJĘ URZĄDZENIA LUMINA FS BIOMAG?

Tak, zadaniem przedstawiciela jest przekazywanie wiedzy na temat urządzenia BIOMAG. Odbywa się to głównie poprzez prezentację. Ta metoda została sprawdzona i działa bardzo dobrze. Zobaczą Państwo, jak inni zostają zainspirowani urządzeniem BIOMAG i chcą sprawdzić korzyści z jego używania. Jest to produkt medyczny, któremu można zaufać.

CZY OTRZYMAMY SZKOLENIE WSTĘPNE PRZED ROZPOCZĘCIEM WSPÓŁPRACY I ZESTAW BIOMAG?

Tak – to część naszego wsparcia. Pakiet szkoleń otrzymujecie Państwo bez jakichkolwiek zobowiązań finansowych. Swój zestaw BIOMAG otrzymacie Państwo bezpłatnie po sprzedaniu 4 zestawów w ciągu 60 dni. A już po szkoleniu i zawarciu umowy możesz wypożyczyć od nas zestaw BIOMAG.

JAK PRZEBIEGA SZKOLENIE?

Udzielamy wszelkich informacji, aby wesprzeć Państwo jako przedstawiciela w pierwszych dniach i tygodniach. Oferujemy program dla nowych przedstawicieli i ambasadorów. Szkolenia, które przeprowadzamy są darmowe i pozwalają osiągnąć oczekiwany sukces. Opracowaliśmy program praktycznych szkoleń sprzedażowo-produktowych, które pomogą Państwu w nabyciu wiedzy i umiejętności wymaganej podczas współpracy.

ILE MOGĘ ZAROBIĆ JAKO PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY BIOMAG?

Państwa zarobki uzależnione są od sprzedaży urządzeń BIOMAG. Oferujemy system wynagrodzeń zależny od efektywności. Państwa potencjalne przychody zależą od poświęconego czasu i skuteczności – oznacza to, że mogą Państwo wyznaczać sobie własne cele. Manager Biomag na spotkaniu informacyjnym poinformuje o potencjalnych zarobkach i odpowie na wszystkie pytania. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej lub wręczony Państwu podczas naszej prezentacji.