FIRMA

Biomag  Poland jest częścią międzynarodowej firmy, działającej w ponad 30 krajach na świecie.
Od 1998r.zajmujemy się produkcją i dystrybucją certyfikowanego i atestowanego sprzętu medycznego. Są to urządzenia do terapii biomolekularnej, której nośnikiem są pola magnetyczne.
W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki zakres urządzeń i wielofunkcyjnych aplikatorów o różnej mocy i spektrum działania.
Co nas wyróżnia, to stosunkowo niskie ceny w porównaniu do  jakości. Profesjonalizm i dbałość o szczegóły to nasza domena. Cieszymy się uznaniem zarówno wśród pacjentów korzystających z Terapii Biomag w domowym zaciszu, gabinetach,  jak i osób z branży medycznej. Systematycznie rosnąca liczba  pacjentów i  współpracujących z nami lekarzy oraz fizjoterapeutów potwierdza skuteczność Terapii Biomag.
Aparatura jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze, dzięki czemu nikt nie ma problemu z obsługą urządzenia.
Działanie terapii opiera się na specjalnie dobranych parametrach fizykalnych pól magnetycznych i światła spolaryzowanego w celu osiągnięcia efektu terapeutycznego takiego jak ;
-usprawnienie krążenia
– przeciwbólowe i przeciwzapalne
-regeneracja i gojenie tkanek
-detoksykacja organizmu
-miorelaksacyjne, rozkurczowe
-wzmocnienie systemu immunologicznego.
Urządzenia Biomag są skuteczne już w ponad 100 jednostkach chorobowych.
Zapoznaj się z naszą ofertą.

Pulsacyjna terapia 3D Biomag to źródło życiodajnej energii.

Terapia działa na poziomie komórek, stymuluje je do regeneracji. W tkance indukowany jest prąd elektryczny, na który reagują jony zawarte w komórkach, które podlegają wpływom magnetycznym. Dochodzi do aktywacji  i zmian powierzchownych potencjałów komórek. Zwiększa się przepuszczalność błon komórkowych. Taki proces ułatwia przenikanie do wnętrza komórki tlenu i substancji odżywczych oraz usunięcie zbędnych produktów przemiany materii.
Terapia na naszych urządzeniach zalecana jest zarówno dla pacjentów z dolegliwościami przewlekłymi, zwyrodnieniami, jak i w medycynie sportowej i kosmetologii.

Jako Biomag Poland w Polsce działamy już ponad 6 lat. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz dystrybutorów i osób, które chcą rozwiną swój biznes w branży medycznej.
Proponowany model współpracy oparty jest na sprawdzonych metodach, stworzony na podstawie długoletnich obserwacji.
Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy możliwości i ofertę uszytą na miarę Twoich potrzeb.
Po prostu: Dotknij zdrowia z Biomag.