FIRMA

Jesteśmy Generalnym  polskim dystrybutorem  urządzeń firmy jednocześnie będąc oddziałem czeskiej firmy Biomag, lidera na rynku urządzeń do magnetoterapii i jednego z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w tej branży. Firma Biomag powstała w 1991 roku, a dziś sprzedaje swoje produkty w przeszło 30 krajach całego świata.

Biomag Poland rozbudowuje w Polsce sieć specjalistycznych gabinetów fizjoterapeutycznych, prowadząc jednocześnie sprzedaż najwyższej klasy urządzeń do magnetoterapii. Mamy w ofercie najnowocześniejsze generatory, wykorzystujące opatentowaną technologię Pulsacyjnego Pola Magnetycznego 3D, największe na rynku portfolio aplikatorów oraz szereg dodatkowych akcesoriów.

Naszą misją jest nieustanne podnoszenie jakości życia naszych pacjentów i całej społeczności wśród której działamy. Dlatego poza troską, jaką otaczamy wszystkich pacjentów, oraz profesjonalizmem, który współdecyduje o skuteczności leczenia, dużą wagę przywiązujemy do upowszechniania wiedzy na temat zdrowia i jego profilaktyki. W realizacji naszej misji kierujemy się szeregiem bliskich nam wartości, wśród których najważniejsze są pomoc, uczciwość, profesjonalizm i empatia.

o-nas-faq

FAQ