Zespół Biomag Poland

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Hubert Dąbrowski

Hubert Dąbrowski

Prezes
h.dabrowski@biomag.pl

Leszek Narowski

Leszek Narowski

Dyrektor handlowy – partner
leszek.narowski@biomag.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI I LOGISTYKI

Krzysztof Kucharczyk

Krzysztof Kucharczyk

Kierownik ds.logistyki i administracji
k.kucharczyk@biomag.pl

Magdalena Malik

Magdalena Malik

Specjalista ds.księgowości
magdalena.malik@biomag.pl

Julia Urbanek

Julia Urbanek

Specialista ds.administracji
julia.urbanek@biomag.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Ireneusz Strażyński

Ireneusz Strażyński

Koordynator ds.finansowych
j.strazynski@biomag.pl

DZIAŁ ROZWOJU SIECI SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Mariusz Domański

Mariusz Domański

Manager rozwoju sieci sprzedaży i marketingu
mariusz.domanski@biomag.pl

Klaudia Michalak

Klaudia Michalak

Doradca klienta biznesowego
klaudia.michalak@biomag.pl

Karina Krawczyk

Karina Krawczyk

Doradca klienta
karina.krawczyk@biomag.pl

DZIAŁ EDUKACJI

Aleksander Tereszczenko

Aleksander Tereszczenko

Kierownik Działu Edukacji i Współpracy Międzynarodowej
a.tereszczenko@biomag.pl

Justyna Stefanska

Justyna Stefańska

Ekspert ds.terapii pulsacyjnej 3D
j.stefanska@biomag.pl

KADRA MEDYCZNA