BIOMAG Lumina Easy innowacyjne urządzenie medyczne. Duża skuteczność i intuicyjna obsługa

Jeśli szukasz skutecznej pomocy w walce z bólem lub kontuzjami, kochasz sport i chcesz podnieść swoją wydajność, to urządzenie BIOMAG Lumina Easy jest idealne dla Ciebie.  Skutecznie załagodzi wszystkie dolegliwości, a przy tym jest proste w użyciu. Intuicyjna obsługa za pomocą tylko jednego przycisku.

Mimo to masz obawy, że sobie nie poradzisz? Spokojnie, zapewniamy fachową pomoc, nauczymy Cię, jak z niego korzystać, a po zakupie możesz zawsze do nas zadzwonić, wyjaśnimy wątpliwości i pomożemy w obsłudze.

Biomag Lumina Easy to nowoczesne urządzenie do magnetoterapii. Jego działanie bazuje na opatentowanej technologii pola magnetycznego 3D, które dociera w głąb tkanek, łagodząc ból i przyspieszając regenerację. Dociera do tkanek z wielu stron, tym samym zwiększając skuteczność terapii.

DSC8474n-1024x693

Wszyscy zasługujemy na zdrowie. Teraz masz je w zasięgu ręki

Sprzęt do magnetoterapii firmy Biomag cieszy się dużą popularnością. Używają go specjaliści w szpitalach, gabinetach rehabilitacyjnych, domach opieki, sanatoriach i ośrodkach sportowych. Pomaga w regeneracji, gojeniu ran, leczeniu bólu i urazów.

Lumina Easy to nowy aparat do magnetoterapii. Biomag udostępnia pacjentom przełomowe technologie oraz sprawdzone metody terapeutyczne, w dodatku z możliwością stosowania ich we własnym domu. Zawiera 32 programy sformułowane przez znakomitych, doświadczonych specjalistów, dopasowane do leczenia najczęściej występujących schorzeń. Posiada możliwość jednoczesnej aplikacji dla dwóch osób dwóch różnych programów.

Wszyscy zasługujemy na zdrowie. Właśnie dlatego stworzyliśmy aparat o doskonałych właściwościach i w konkurencyjnej cenie, który każdemu może przywrócić zdrowie.

Pulsed magnetic therapy devices

Produkty Biomag poleca:

Krzysztof Człapski

Wielokrotny Mistrz Polski oraz medalista Mistrzostw Świata i Europy w Nordic Walking. Od kilkunastu lat instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness: ćwiczenia psychofizyczne (Joga, Tai Chi, Qiqong)

Przeprowadziłem zajęcia nordic walking dla ponad 20 000 uczestników. Działam z ludźmi i dla ludzi i to daje mi największą satysfakcję. Nordic Walking to chodzenie z kijami , ale nie każde chodzenie z kijami to Nordic Walking!!! Zajęcia, które prowadzę, dedykowane są osobom, które nie miały wcześniej styczności z tą formą ruchu oraz osobom, które chodzą z kijami, ale nie są pewne, czy robią to dobrze. Podczas zajęć uczę prawidłowej techniki Nordic Walking. Stosując prawidłową technikę NORDIC WALKING angażujemy do 90 % mięśni!

Jednakże, jak wiadomo, każdy sport i ruch wiąże się z wysiłkiem i niebezpieczeństwem kontuzji. Polecam BIOMAG szczególnie po intensywnym treningu. Skutecznie rozluźnia mięśnie oraz niweluje oznaki zmęczenia. Nasz organizm jest wydajniejszy, a ewentualne kontuzje szybko są leczone. O skuteczności BIOMAGU przekonałem się nie raz, dlatego szczerze go polecam. Urządzenie BIOMAG wielokrotnie pomogło mi zregenerować siły po intensywnym wysiłku, jaki towarzyszy przygotowaniu do mistrzostw i startu w nich.

20181219_123105
Karolina

Karolina Mikulko

Magister fizjoterapii z ośmioletnim doświadczeniem. Ukończyła Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Pasjonuje się naturalnymi formami terapii. Współpracuje z firmą Biomag Poland.

„Na terapię Biomag trafiłam w sierpniu 2018 roku. Na początku podchodziłam do tego z dystansem. Gdy poznałam różnicę pomiędzy tradycyjnymi zabiegami polem magnetycznym w przychodniach a terapią Biomag, byłam pozytywnie zaskoczona.

Terapia ta umożliwia dobór parametrów indywidualnie do potrzeb pacjenta, zakres fal i częstotliwość są szersze niż na innych urządzeniach, z jakimi miałam styczność wcześniej. Poza tym obsługa urządzeń Biomag jest tak prosta, że pacjent jest w stanie z łatwością korzystać z nich w domu.

Widząc dziś efekty u pacjentów zarówno w obszarze układu krążenia, układu kostno- stawowego oraz nerwowego, szczerze rekomenduję Biomag. Jestem przekonana, że terapia urządzeniami Biomag jest idealna dla każdego, komu zależy na utrzymaniu lub przywróceniu zdrowia.”

Monika Sekrecka-Rumińska

Magister fizjoterapii z dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy klinicznej. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w warszawie. Pasjonuje się terapią w sporcie. Współpracuje z firma Biomag Poland.

„Na terapie BIOMAG trafiłam na początku 2018 roku. Podchodziłam do niej sceptycznie, pewnie dlatego że tak naprawdę nie wiedziałam też o niej za wiele. Gdy poznałam jej działanie oraz różnicę między polami magnetycznymi, o jakich była mowa na studiach, postanowiłam ją sprawdzić na sobie i najbliższych. Byłam mile zaskoczona. Możliwość doboru rodzaju fal i częstotliwości do indywidualnych potrzeb pacjenta, sprawia, że jest ona kompleksowa i skuteczna. Sama obsługa urządzenia BIOMAG jest prosta, a opisy programów wgranych w urządzenie pozwalają pacjentom na samodzielną obsługę.

 
Terapię BIOMAG stosuję u swoich pacjentów od ponad roku i efekty, jakie ona daje, nadal mnie zaskakują. Dzięki niej moi pacjenci szybko wracają do sprawności oraz sportu. Moja terapia stała się bardziej efektywna. Zarówno ja jak i moi pacjenci pokochaliśmy BIOMAG.”

20190110_131834

Agnieszka Janasiak

Polska biegaczka wyczynowa, zwyciężczyni Wings for Life 2016. Na swoim koncie ma takie zdobycze jak: wicemistrzostwo Polski w maratonie, Mistrzostwo Polski Fizjoterapeutów na 10 km, trzecie miejsce w International Marathon Galaxy in Macau itd. Bieganie to nie tylko jej pasja, to jej styl życia.

Na mojej sportowej drodze było wiele kontuzji, stąd moje poszukiwania rozwiązań, by zminimalizować ryzyko urazów. Jako instruktor prozdrowotnych form ruchu i mgr fizjoterapii stawiam na naturalne metody leczenia w duchu holistycznym. Stąd zwrot ku terapii pulsacyjnym polem magnetycznym BIOMAG. O skuteczności tej metody fizykalnej przekonałam się w trakcie zmagań z przewlekłym zapaleniem ścięgna mięśnia piszczelowego tylnego. Systematyczne stosowanie BIOMAG na obozie wysokogórskim w Livigno pozwoliło mi w 100 % zrealizować założenia treningowe i przygotować się bez większego bólu do startu w Poznań Marathon. Kontuzja pokonana!!!!

Obecnie regularnie korzystam z terapii pulsacyjnym polem magnetycznym. Zauważam lepszą regenerację po treningu, mniejsze zakwaszenie mięśni. Piję namagnetyzowaną wodę dla lepszej wchłanialności minerałów i substancji odżywczych.

Urządzenie Biomag jest dla mnie idealne ze względu na możliwość samodzielnego korzystania w warunkach domowych i możliwości zabierania na obozy sportowe.

zdjęcie Agarun

Jedno urządzenie, wiele możliwości.

Biomag Lumina Easy ma zaprogramowane specjalne programy leczące i łagodzące ponad 30 schorzeń.

Wśród nich są:

 • Zapalenie stawów
 • Reumatyzm
 • Stany pooperacyjne
 • Cukrzyca
 • Relaksacja
 • Artretyzm stawów
 • Zespół cieśni kanału nadgarstka
 • Regeneracja
 • Przed masażem
 • Złamania
Pulsed magnetic therapy devices

Dodatkowo, można zaprogramować 6 programów dobranych do indywidualnych  potrzeb.

Każdy program charakteryzuje się innymi parametrami pola magnetycznego, dostosowanymi do konkretnej jednostki chorobowej.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 22 699 93 93  

Sekretem skuteczności oraz komfortu stosowania terapii polem magnetycznym Biomag są innowacyjne aplikatory.

W skład zestawu Biomag Lumina Easy wchodzą:

 • Generator zmiennego  pola magnetycznego
Pulsed magnetic therapy devices
 • Aplikator 115-3D COMBI
Pulsed magnetic therapy devices

Aplikator AL16-LUM

Pulsed magnetic therapy devices
 • Akcesoria w postaci: pasa mocującego, testera, instrukcji obsługi oraz praktycznego przewodnika.
akcesoria

Po zakupie zapewniamy fachową pomoc w trakcie użytkowania. Możesz do nas zadzwonić lub osobiście odwiedzić nasz gabinet. Służymy fachową pomocą, ponieważ zależy nam na tym, abyś prawidłowo używał urządzenie, dzięki czemu terapia będzie skuteczna i przyniesie spodziewane efekty. Chcemy, abyś szybko powrócił do pełnego zdrowia.

Pulsed magnetic therapy devices

Dowiedz się więcej

Chcesz się dowiedzieć, czy pulsacyjne pole magnetyczne niskich częstotliwości będzie skuteczne także w Twoich dolegliwościach?

Wypełnij poniższy formularz. Wpisz nazwę choroby, którą chcesz leczyć lub opisz krótko problem. Nasi Specjaliści skontaktują się z Tobą i udzielą fachowej porady, rozwiewając Twoje wątpliwości.

Pomożemy wybrać zestaw idealnie pasujący do Twoich potrzeb.