Wskazania

Zapalenie prostaty

PROSTATA. Leczenie zapobieganie

Terapia Biomag jest skuteczna w wielu schorzeniach i chorobach. Niesie pomoc także w przypadku tej jakże uporczywej, jaką jest prostata. Jeśli nie chcesz na nią zachorować lub zauważyłeś pierwsze jej objawy zapraszamy do lektury tekstu poniżej. Przekonaj się, jak wygrać z tą podstępną chorobą.

LECZENIE I ZAPOBIEGANIE PROSTACIE

Jeśli zmagasz się z zapaleniem prostaty, to dobrze wiesz, jak ta dolegliwość potrafi uprzykrzyć codzienne życie i podważyć twoją męskość i wpłynąć na relacje z partnerką. Jest to niestety jedna z najczęstszych chorób występujących u mężczyzn i może się pojawić w każdym wieku.
Prostata objawia się bólem w podbrzuszu, kroczu. Pacjent ma często trudności z oddawaniem moczu odczuwa pieczenie, dysfunkcje seksualne, ból podczas stosunku. Te nieprzyjemne dolegliwości powtarzają się wielokrotnie, co staje się przyczyną obciążenia psychicznego i stresu.
Choroba może być spowodowana infekcjami pęcherza moczowego, zakażeniem bakteryjnym lub zastojem wydzieliny w sterczu, kiedy to nie dochodzi do regularnych zbliżeń. Zaleganie tej wydzieliny jest też często powodem stanu zapalnego .
Zapalenie prostaty może mieś ostry przebieg, chory czuje parcie i pieczenie podczas oddawania moczu. Często pojawia się również krew w moczu, a także gorączka i wymioty. Kiedy wymienione objawy zaczynają się pojawiać należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza, ponieważ nieleczony ostry stan zapalny lub źle leczony przekształca się w przewlekłe schorzenie, dochodzi do przerostu gruczołu krokowego i kończy się zabiegiem chirurgicznym. Dlatego też jeśli zauważysz u siebie chociażby najmniejsze objawy, nie zwlekaj z leczeniem!

TERAPIA BIOMAG LECZY ZAPALENIE PROSTATY, ZAPOBIEGA POWROTOM I  DYSFUNKCJOM SEKSUALNYM

Zapalenie prostaty nie jest łatwe do leczenia tradycyjną farmakologią, ponieważ lek z powodu obrzęku ma trudność z przedostaniem się do gruczołu krokowego. W tym przypadku ważne jest zastosowanie dodatkowych wspomagających terapii, np. pulsacyjnej terapii polem magnetycznym Biomag, która ułatwia przedostanie się leku do chorego miejsca. Dzieje się to poprzez pobudzenie krążenia. Krew szybciej dostarcza przyjmowany tlen i lek, czyli tym samym przyśpiesza powrót do zdrowia.
Dzięki działaniu przeciwobrzękowym i przeciwzapalnym terapia Biomag stymuluje również gojenie stanu zapalnego, wspomaga regenerację mięśni gładkich, co wpływa pozytywnie na wydzielanie gruczołu oraz pomaga przywracać normalne jego funkcje. Z opinii pacjentów korzystających z naszych zabiegów, odnotowany został także pozytywny wpływ na sprawność seksualną, co zdecydowanie przywróciło komfort życia .

WYLECZ PROSTATĘ TERAPIĄ BIOMAG

W celu usunięcia przykrych dolegliwości i powikłań spowodowanych zapaleniem prostaty zaleca się stosować zabiegi profilaktycznie, a w przypadku zaistniałych już dolegliwości, należy kontynuować terapię 2-3 razy dziennie w miejscu bólu i dysfunkcji po 25 min .dziennie aż do momentu zniknięcia wszystkich objawów.
Terapia Biomag jest bezpieczna, bezinwazyjna. Można ją stosować także w intymnych warunkach domowych. Leczniczy efekt zależy od stadium zaawansowania choroby. Natomiast pierwsze efekty lecznicze, takie jak zmniejszony ból, łatwość w oddawaniu moczu, czy poprawa libido, widoczne są już po kilku zabiegach.

PORADY SPECJALISTY BIOMAG:

• unikaj sytuacji związanych z uciskiem krocza
• nie siadaj na zimnym podłożu
• unikaj schłodzenia i przegrzania krocza
• ogranicz w diecie ostre pokarmy, kofeinę alkohol, napoje gazowane oraz palenie papierosów
• unikaj stresu, wykorzystuj techniki relaksacyjne
• gdy zauważysz jakiekolwiek niepokojące objawy, skorzystaj z pomocy terapeuty.

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA, CHCIAŁBYS WIEDZIEĆ WIĘCEJ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ, WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ PONIŻEJ LUB ZADZWOŃ DO NAS
22 699 93 93