Wskazania

Program INDYWIDUALNY

Charakterystyka programu INDYWIDUALNEGO (program individual): Jest to program umożliwiający ręczne ustawienie dowolnej aplikowanej częstotliwości w trypie UŻYTKOWNIK i w trybie KLINIK. Pozwala także ustawiać kształt impulsu i innych parametrów w zakresie, jak pozwala urządzenie.

 

Cel aplikacji magnetoterapii

Za cel aplikacji magnetoterapii uważa się umożliwienie użytkownikowi indywidualnego ustawienia, a pacjentowi dokonania wyboru najkorzystniejszego pasma częstotliwości z optymalizacją parametrów.

Wykorzystanie magnetoterapii

Program INDYWIDUALNY w trybie UŻYTKOWNIK stwarza możliwość wyboru częstotliwości od 1 Hz do 81 Hz, a w trybie KLINIK aż do 162 Hz. W taki sposób zostały poszerzone możliwości stosowania w działaniu indywidualnym. W obu trybach działa funkcja NAKŁADANIE CZĘSTOTLIWOŚCI i daje ona możliwości zmiany ustawień.

Cechą programu specjalnego o nazwie INDYWIDUALNY jest szerokie zastosowanie. Za pomocą ustawień istnieje możliwość przywoływania wszystkich wbudowanych programów oraz tworzenia wielu nowych. Najprawdopodobniej doświadczony użytkownik najbardziej doceni pełne spektrum możliwości programu, a z największej liczby ustawień skorzysta fizjoterapeuta, który dzięki swoim wieloletnim doświadczeniom oraz za pomocą reakcji pacjentów na poprzednie aplikacje, skomponuje własny program, który będzie mógł odpowiednio modyfikować, aby leczenie pacjentów było jak najbardziej efektywne. Dzięki programowi, możliwe jest aplikowanie magnetoterapii na bóle o każdym podłożu, np. na schorzenia degeneracyjne, zapalne, metaboliczne, choroby neurologiczne i psychiatryczne, dolegliwości funkcjonalne. Z programu korzystają również profilaktycznie sportowcy i osoby starsze w celu ogólnej stymulacji organizmu.