Gabinety rehabilitacji

  • Aeskulap, spol. s r.o. - rehabilitacja Červená Voda
  • Ambulatorium rehabilitacji - Johanusová Marie Hluboká nad Vltavou
  • Ambulatorium rehabilitacyjne Body Brno, v.o.s. Brno - Židenice
  • Beskidzkie sanatorium dla dzieci Metylovice
  • Bezvodová Vlasta, rehabilitacja, Bezva Praga - Vršovice
  • Celsium, spol. s r.o. Pardubice - Zelené Předměstí
  • Centrum medyczne Beroun, s.r.o. - rehabilitacja Beroun
  • Centrum opieki geriatrycznej i rehabilitacyjnej Kladno - Kročehlavy
  • Centrum opieki geriatrycznej i rehabilitacyjnej w Kladnie Kladno
  • Centrum opieki psychorehabilitacyjnej Alaid Čelákovice
  • Centrum Paraple, p. Černý Praga - Malešice
  • Centrum rehabilitacji Semily - Podmoklice
  • Centrum rehabilitacji Šoporňa
  • Centrum rehabilitacji dziecięcej Pardubice - Polabiny
  • Centrum rehabilitacji - Fischerová Hana Sezimovo Ústí
  • Centrum rehabilitacji i relaksu - Neubauerová Hana Brno
  • Centrum rehabilitacji medycznej Praga - Krč
  • Centrum rehabilitacji NIKA Zlín
  • Centrum rehabilitacji - Poláčková Miloslava Sezimovo Ústí
  • Centrum rehabilitacyjne Zdrowie, spol. s r.o. - Troničková Věra Pardubice - Polabiny
  • Centrum rehebilitacji Šumava České Budějovice
  • Cipra Eduard - rehabilitacja České Budějovice
  • Codum, s.r.o., Poliklinika Modřany - rehabilitacja, rekondycja Praga - Modřany
  • Columna centrum - ośrodek rehabilitacji Brno - Veveří
  • Dom medyczny - rehabilitacja Šumperk
  • Dom spokojnej starości w Krnovie - Jaroslava Valerová - usługi rehabilitacyjne Krnov
  • Dziecięcy ośrodek rehabilitacji, opieka dzienna Hradec Králové - Slezské Předměstí
  • Fizjoterapia Hetmerová Alexandra Kroměříž
  • FIZJOTERAPIA, Námestie SNP 2 Trnava
  • Helios sanatorium - MUDr. Hlaváčková Eva (lek. med.) Chomutov
  • Hübnerová Dana - rehabilitacja Chotěboř
  • Klinika kompleksowej rehabilitacji Monada, spol. s r.o. Praga - Chodov
  • Krok - usługi społeczne i rehabilitacyjne Kamýk nad Vltavou
  • Medicom´s, spol. s r.o., rehabilitacja Prostějov - Vrahovice
  • Medycyna, spol. s r.o. - rehabilitacja Podbořany
  • Mgr. Joudová Pavla - fyzjoterapia Praga - Bubeneč
  • MUDr. Gavlas Tomáš (lek. med.) Hradištko
  • MUDr. Gregorzová Eva (lek. med.) - medycyna manualna, akupunktura, rehabilitacja Hnojník
  • MUDr. Holíková (lek. med.) - rehabilitacja Česká Skalice
  • MUDr. Holoubek Vladimír (lek. med.) - ortopedia, rehabilitacja, denzitometria Brno - Veveří
  • MUDr. Kopecká Lenka (lek. med.) - praktyka lekarska, rehabilitacja Šumperk
  • MUDr. Kubica Pavel (lek. med.), MUDr. Šrom Jan (lek. med.) - ambulatorium rehabilitacyjne Ołomuniec
  • MUDr. Lubomír Vejvoda (lek. med.) Rehabilitacja, Liberec, Czech Republic
  • MUDr. Málek Otakar (lek. med.) - ortopedia i rehabilitacja Hradec Králové - Slezské Předměstí
  • MUDr. Novák Bohumil (lek. med.) Štětí
  • MUDr. Sobotková Ludmila (lek. med.) - rehabilitacja, akupunktura i laserterapia Pilzno - Východní Předměstí
  • MUDr. Sýkora Miroslav (lek. med.) Kladno - Švermov
  • MUDr. Šírová Zuzana (lek. med.) - rehabilitacja, fizjatria, neurologia Praga - Modřany
  • MUDr. Zrzavá Viktorie (lek. med.) Nový Knín
  • NEREST - Koloczková Marie Frýdek-Místek
  • Opieka rehabilitacyjna Králíky
  • Ośrodek fizjoterapii Hostinné
  • Ośrodek rehabilitacji - Spálenková Jitka Polička - Horní Předměstí
  • Ośrodek rehabilitacyjny Česká Třebová
  • Poliklinika Březnice - rehabilitacja, p. Zemek Březnice
  • Poliklinika Škoda - Oddział rehabiliacji Mladá Boleslav
  • Re-centrum Jičín - Valdické Předměstí
  • RE centrum - Horčičková Miroslava Jičín - Valdické Předměstí
  • Rehabilitacja Brno - Jundrov
  • Rehabilitacja Dvůr Králové nad Labem
  • Rehabilitacja Žamberk
  • Rehabilitacja - Alena, Špalová Alena Frýdlant nad Ostravicí
  • Rehabilitacja a regeneracja RS, spol. s r.o. Chrudim
  • Rehabilitacja - Bašková Dana Kutná Hora - Šipší
  • Rehabilitacja - Bc. Egydyová Dana Ústí nad Orlicí
  • Rehabilitacja - Bc. Kubín Tomáš Moravská Třebová - Předměstí
  • Rehabilitacja - Bc. Peková Blažena Praga - Nové Město
  • Rehabilitacja - Bc. Pýchová Jana Chomutov
  • Rehabilitacja - Bc. Roškotová Irena, Dis. Litoměřice - Pokratice
  • Rehabilitacja - Bílská Marta Příbor
  • Rehabilitacja - Bláhová Milada Jaroměř - Pražské Předměstí
  • Rehabilitacja - Bouchalová Marie Nový Knín
  • Rehabilitacja - Burianová Jiřina Šlapanice
  • Rehabilitacja (Centrum kompleksowej opieki dr Jedlički) Liberec
  • Rehabilitacja - Danuše, Gavlasová Danuše Krnov
  • Rehabilitacja - Drahokoupilová Dagmar Kolín
  • Rehabilitacja - Dvořáčková Ludmila Hrádek - Nová Huť
  • Rehabilitacja - Dvořáková Eliška Přelouč
  • Rehabilitacja - Dvořáková Helena Ústí nad Labem - Severní Terasa
  • Rehabilitacja - Feketeová Melánie Praga - Krč
  • Rehabilitacja - Fila Petr Litomyšl
  • Rehabilitacja - Gogelová Miluše Morkovice Slížany - Morkovice
  • Rehabilitacja - Handlová Vítězslava Brno - Zábrdovice
  • Rehabilitacja - Herinková Eva Praga 10
  • Rehabilitacja - Hirtová Libuše Brno - Královo Pole
  • Rehabilitacja - Horníčková Ivana Bor
  • Rehabilitacja - Chládková Milena Jirkov
  • Rehabilitacja - Jadrná Jarmila Žďár nad Sázavou
  • Rehabilitacja - Jahelková Mělník
  • Rehabilitacja - Jakubcová Marcela Svitavy - Předměstí
  • Rehabilitacja - Justová, Molová Nové Město na Moravě
  • Rehabilitacja - Kaliánová Miluše Praga - Žižkov
  • Rehabilitacja - Kartousová Jaroslava Opava - Předměstí
  • Rehabilitacja Kateřina - Dagmar Toncarová Děčín
  • Rehabilitacja - Klasová Květoslava, Kokešová Jarmila Heřmanův Městec
  • Rehabilitacja - Kmentová Miroslava Pardubice - Zelené Předměstí
  • Rehabilitacja Kojetín Kojetín
  • Rehabilitacja - Košárková Jana Město Albrechtice
  • Rehabilitacja - Krejčíková Dagmar Všetaty
  • Rehabilitacja - Kretková Jiřina Hradec nad Moravicí
  • Rehabilitacja - Kynčlová Jana Jičín - Valdické Předměstí
  • Rehabilitacja - Libichová Jaroslava Ústí nad Labem
  • Rehabilitacja - Librová, Burešová Svratka
  • Rehabilitacja - Macháčková Marta Zábřeh
  • Rehabilitacja - Machourková Hana Zlín
  • Rehabilitacja, masaże - Sedlák Pavel Jihlava
  • Rehabilitacja medyczna Zdrowie - Onderková Yvona Olomouc
  • Rehabilitacja - Mgr. Borovičková Dana Hrušovany nad Jevišovkou
  • Rehabilitacja - Mgr. Markešová Vanda Chomutov
  • Rehabilitacja - Mgr. Rynešová Marie Třebíč
  • Rehabilitacja - Mgr. Smiešná Lenka Šumperk
  • Rehabilitacja - Mgr. Věra Segešová, Libuše Brezinová Jirkov
  • Rehabilitacja - Mojžíšová Eliška Horní Blatná
  • Rehabilitacja - Motlová Kvasiny
  • Rehabilitacja - Mráčková Jana Chomutov
  • Rehabilitacja - Musilová Blanka Bludov
  • Rehabilitacja - Nekvindová Jana Horní Maršov
  • Rehabilitacja - Neureiterová Petra Pelhřimov
  • Rehabilitacja - Olivová Alena Mladá Vožice
  • Rehabilitacja - Patočková Jitka Svitavy - Lány
  • Rehabilitacja - PhDr. Karpašová Jarmila Hradec Králové - Pražské Předměstí
  • Rehabilitacja - Potěšilová Stanislava Pelhřimov
  • Rehabilitacja - Prantlová Božena Žirovnice
  • Rehabilitacja - Procházková Měřín
  • Rehabilitacja - Prosecká Andrea Osík
  • Rehabilitacja - Ptáčková Anežka Moravský Krumlov
  • Rehabilitacja - Rudolfová Hana Řečany nad Labem
  • Rehabilitacja - Říhová Dana Choltice
  • Rehabilitacja - Smékalová Věra Smiřice
  • Rehabilitacja Sobotka - Ivana Vokrouhlická Sobotka
  • Rehabilitacja - Sošková Miloslava Litvínov - Hamr
  • Rehabilitacja sprzętowa - Štiková Dana Mladá Boleslav
  • Rehabilitacja - Stará Alena Stará Boleslav
  • Rehabilitacja - Stará Stanislava Králův Dvůr - Karlova Huť
  • Rehabilitacja - Stejskalová Dana Týn nad Vltavou
  • Rehabilitacja - Stonová Hana Praga - Nové Město
  • Rehabilitacja - Suchá Marie, Peterková Iva Louny
  • Rehabilitacja - Sýkorová Písek
  • Rehabilitacja - Šefcová Dagmar Vysokov
  • Rehabilitacja - Škývárová Vlasta Otrokovice
  • Rehabilitacja - Šloufová Šárka Chvaletice
  • Rehabilitacja - Šmídková Naďa Hostivice
  • Rehabilitacja - Špalková Miloslava Pardubice - Polabiny
  • Rehabilitacja - Špetla Tomáš Stráž pod Ralskem
  • Rehabilitacja - Šrámková Olga Pardubice - Svítkov
  • Rehabilitacja - Štanclová Věra Dubicko
  • Rehabilitacja - Štolc Lubomír Libina
  • Rehabilitacja - Švecová Libuše - fizjoterapia Praga - Kamýk
  • Rehabilitacja - Tučka Pavel, DiS. Jizerní Vtelno
  • Rehabilitacja - Vašinová Gabriela Lanškroun - Žichlínské Předměstí
  • Rehabilitacja w Pałacu Benátky nad Jizerou
  • Rehabilitacja w Teplicach Teplice
  • Rehabilitacja - Zábranská Jarmila Brno - Žabovřesky
  • Rehabilitacje - Hunáková Eva Zlín
  • Rehabilitační středisko - Hofmanová Jitka Mnichovo Hradiště
  • Repo (rehabilitacja) - Kučerová Eva, Veselá Marie, Blažková Lenka Jičín - Staré Město
  • Salon Twiggy - rehabilitacja Pardubice - Bílé Předměstí
  • Scheinerová Zdeňka Praga - Krč
  • Służba więziennicza Czeskiej Republiki, więzienie w Valdicach, Vokrouhlická Ivana Valdice
  • Specjalistyczna lecznica dla dzieci i dorosłych Hamzy - MUDr. Volejník Václav Luže - Košumberk
  • Stowarzyszenie rehabilitacji Dobruška
  • Studio rehabilitacji - Šeberová Anna Nová Včelnice
  • Zakład rehabilitacji dla chorych po udarach mózgu Chotěboř
  • Zakład rehabilitacji w Kladrubach - Hanelová Marie Kladruby