Zestawy do magnetoterapii firmy Biomag

Zestaw Lumio Comfort

Zestaw Lumio Comfort

Celem całego zespołu Biomag jest produkcja magnetoterapii pulsacyjnej, która pomaga nie tylko do lepszego stanu zdrowia, lecz również jest łatwa w obsłudze i zastosowaniu. Dlatego więc wprowadzamy na rynek następne urządzenie do magnetoterapii, które oferuje najwyższą jakość marki Biomag oraz dodaje bardzo prostą obsługę za pomocą jednego przycisku.

Zestaw Lumina FS

Zestaw  Biomag Lumina FS - Finest

Zestaw Biomag Lumina wyposażony jest w najnowocześniejsze aplikatory dostosowane do aplikacji nowoczesnego pulsacyjnego pola magnetycznego 3D firmy Biomag. W jego skład wchodzi opatentowany aplikator 3D i aplikator miejscowy AL-16LUM poza polem magnetycznym emitujący terapeutyczne światło spolaryzowane.

Zestaw Biomag Lumina MD

Zestaw Biomag Lumina MD

Zestaw Biomag® Lumina MD to pierwszorzędna aparatura dla nowoczesnych gabinetów fizjoterapeutycznych. Bogate wyposażenie pozwala na skuteczne aplikowanie opatentowanego pulsacyjnego pola magnetycznego #d formy Biomag. Znakomicie sprawdza się również w sportowych ośrodkach rehabilitacyjnych, nowoczesnych klinikach, szpitalach i poradniach.

Wybierz gotowy zestaw lub zamów komplet urządzeń i akcesoriów dostosowanych do Twoich potrzeb.

Torba do zestawu Lumina MD

Torba do zestawu Lumina MD

Torba do zestawu Lumina ES

Torba do zestawu Lumina ES

Torba do zestawu Lumina FS

Torba do zestawu Lumina FS

Torba do zestawu Lumina FR

Torba do zestawu Lumina FR

Torba do zestawu Lumina NT

Torba do zestawu Lumina NT

Zaprezentowane wyżej aparaty i aplikatory do magnetoterapii firmy Biomag zdobyły ogromną popularność wśród klientów przede wszystkim za sprawą swej wszechstronności oraz skuteczności w leczeniu tak dużej liczby schorzeń i dolegliwości.

Z przyjemnością przedstawimy symulację dowolnego zestawienia urządzeń i aplikatorów – zgodnie z życzeniem klienta. Biomag oferuje najszerszy wybór aparatury i aplikatorów na rynku. Nasi doradcy lub pracownicy autoryzowanych sprzedawców służą pomocą przy wyborze sprzętu idealnie dostosowanego do leczenia wskazanych chorób.

Skorzystaj z formularza, a jeszcze dziś poznasz ofertę zestawów do magnetoterapii firmy Biomag.
Masz również okazję wybróbowania zestawu do magnetoterapii marki Biomag całkowicie za darmo.