Pole magnetyczne na cukrzyca

Wstecz

Choroba cywilizacyjna – tak określana jest potocznie. Jednak cukrzyca, to schorzenie znane od bardzo dawna. Z pewnością za jej powstawanie w organizmie można oskarżać styl życia osoby chorej, przede wszystkim niewłaściwą dietę, ale to również schorzenie, które może być dziedziczone genetycznie. Cukrzyca ma dwie odmiany, obydwie jednak są zależne od pracy trzustki, która odpowiada za regulację wydzielania insuliny.

Choroba atakuje podstępnie – wiele osób nie zdaje sobie sprawy z jej posiadania. Istotną rolę odgrywa prawidłowa diagnostyka i odpowiednie leczenie. Zignorowanie symptomów grozi dysfunkcją podstawowych układów w organizmie chorego. Cukrzyca jest schorzeniem przewlekłym, charakteryzującym się trwałym zaburzeniem przemiany glukozy, prowadzącym do jej podwyższonego stężenia i innymi zmianami metabolizmu białek, cukrów oraz tłuszczów. Z powodu takich zaburzeń możemy mieć do czynienia z rozwojem zmian chorobowych we włóknach nerwowych (neuropatia cukrzycowa) oraz w drobnych naczyniach (mikroangiopatia cukrzycowa). Powodem wystąpienia schorzenia jest niedobór insuliny lub insulinooporność oraz zmiana ilości wydzielanej insuliny. Zarówno rokowania, jak i jakość życia cukrzyków są uzależnione od rozwoju i nasilenia powikłań sercowo-naczyniowych.

Wśród powikłań (wtórnych upośledzeń) wyróżniamy retinopatię cukrzycową (mogącą nawet spowodować ślepotę), nefropatię cukrzycową, która może spowodować zajęcie nerek oraz ich uszkodzenie, neuropatię cukrzycową, mogącą naruszać wszelkie funkcje sympatyczne i parasympatyczne, makroangiopatię, która obejmuje naczynia obwodowe, naczynia mózgowe oraz chorobę niedokrwienną serca. Wpływ na rozwój cukrzycy w organizmie wywiera także : nadciśnienie, nadwaga, palenie, a także zwiększone stężenie cholesterolu. Choroba wymaga stałego podawania leków, regulujących poziom insuliny, bądź samej insuliny. Wsparciem w chorobie może okazać się aplikacja magnoterapii Biomag

Cukrzyca - Magnetoterapia Biomag skuteczna pomoc

Magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości marki Biomag w przypadku zachorowania na cukrzycę nie ma wpływu na samą produkcję insuliny. Jednak długi okres stosowania magnetoterapii, w przypadku osób, cierpiących na tę przypadłość (dzieci, jak również osób w podeszłym wieku) daje wyraźne, pozytywne rezultaty. Dzięki manetoterapii możliwe jest łagodzenie niektórych wtórnych upośledzeń, za sprawą jej działania przeciwzwyrodnieniowego na tkankę nerwową.

Można także zaobserwować efekt wazodylatacyjny na drobnych tętnicach i naczyniach włosowatych. Dzięki temu widoczne jest zmniejszone występowanie powikłań cukrzycowych, a także wyraźna poprawa jakości życia. Magnetoterapia Biomag jest także sprawdzoną metodą gojenia się wrzodów bercowych i innych powikłań naczyniowych u cukrzyków. Aplikacje magnetoterapią wykonuje się stopniowo, począwszy od kończyn dolnych, by zminimalizować ewentualną, silniejszą reakcję adaptacyjną.

Efekty stosowania magnetoterapii w przypadku cukrzycy

Magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości marki Biomag w przypadku zachorowania na cukrzycę nie ma wpływu na samą produkcję insuliny. Jednak długi okres stosowania magnetoterapii, w przypadku osób, cierpiących na tę przypadłość (dzieci, jak również osób w podeszłym wieku) daje wyraźne, pozytywne rezultaty. Dzięki manetoterapii możliwe jest łagodzenie niektórych wtórnych upośledzeń, za sprawą jej działania przeciwzwyrodnieniowego na tkankę nerwową. Można także zaobserwować efekt wazodylatacyjny na drobnych tętnicach i naczyniach włosowatych. Dzięki temu widoczne jest zmniejszone występowanie powikłań cukrzycowych, a także wyraźna poprawa jakości życia. Magnetoterapia Biomag jest także sprawdzoną metodą gojenia się wrzodów bercowych i innych powikłań naczyniowych u cukrzyków. Aplikacje magnetoterapią wykonuje się stopniowo, począwszy od kończyn dolnych, by zminimalizować ewentualną, silniejszą reakcję adaptacyjną.

W jaki sposób stosować magnetoterapię w przypadku cukrzycy?

W przypadku zdiagnozowanej cukrzycy, aplikacji dokonuje się codziennie, na obszar brzucha, w okolicach trzustki, wątroby oraz nerek, używając do tego solenoidu lub składanego płaskiego aplikatora. Stosuje się częstotliwość stymulacyjną 50-81 Hz, na polineuropatię cukrzycową i zaburzenia ukrwienia kończyn 2-25 Hz.

Bezpłatna konsultacja

Pulsacyjne pole magnetyczne 3D Biomag. Jak to działa?

Najważniejszą zasadą działania terapii pulsującego pola magnetycznego niskich częstotliwości 3D Biomag jest generowanie impulsów elektromagnetycznych (fala magnetyczna). Impulsy przenikają dogłębnie tkanki, aby dostać się do miejsca wymagającego leczenia (bezpośrednio do komórki). Impulsy działają bezpośrednio na komórkę (błonę komórkową) przywracając jej prawidłowe funkcjonowanie. Impulsy te posiadają specjalne parametry (np. częstotliwością, kształtem fali oraz siłą). Najlepsi specjaliści pracują nad technologią, parametrami i ciągle ją usprawniają po to aby trafiały one pod właściwe dolegliwości i rozwiązywały właściwe problemy zdrowotne. Na całym świecie stosowana jest terminologia PEMF czyli terapii opartej na impulsach elektromagnetycznych.

Opatentowana technologia 3D-e Biomag dodatkowo zapewnia dokładniejszy, bardziej precyzyjny i stabilny kształt impulsów oraz ich wyższą moc. Impulsy które działają z różnych stron na tkankę powoduję jej szybszą regenerację, przyspiesza gojenie a także wzmacnia działanie.

Mamy więc do czynienia z całkowicie nową i unikatową i jak do tej pory najlepszą technologią medyczną na rynku. Działanie terapii 3D-e marki Biomag – rekomendują wyjątkowi specjaliści, polecają ją najlepsi lekarze czy też stosowana jest w najlepszych placówkach medycznych na całym świecie. A najlepszym dowodem na jej skuteczność są zadowoleni pacjenci.

Efekty magnetoterapii pulsacyjnej potwierdzają szereg badań naukowych, opracowań lekarskich a także artykułów na całym świecie. Także jest to najlepsza światowa technologia, która jest już dostępna na Polskim rynku. Czy korzystanie z aparatury jest trudne? Czy sobie poradzę?

Biomag jest bardzo prosty w użyciu, wystarczy wybrać program i nacisnąć przycisk start (zielony). Po skończonym programie urządzenie zasygnalizuje koniec i zatrzyma zabieg.

Dlaczego warto korzystać z terapii Biomag?

 • check Z terapii może korzystać cała Twoja rodzina, bez konieczności przyjazdu do gabinetu
 • check Dla każdego pacjenta ustalamy indywidualny cykl zabiegów na podstawie przeprowadzonego wywiadu medycznego
 • check Dzięki regularnemu korzystaniu z zabiegów szybciej powrócisz do zdrowia i zapobiegniesz rozwojowi przewlekłych chorób degeneracyjnych i cywilizacyjnych
 • check Program magnetyzacji wody, pozwali Ci na codzienne picie wodę, która oczyści Twój organizm z toksyn i kwaśnych metabolitów
 • check Każdy kolejny dzień terapii zwiększa Twoją sprawność, poprawia pamięć, zwiększa libido i dostarcza dawki energii i witalności
 • check Masz możliwość konsultowania się z naszym ekspertem bezpłatnie przez okres 2 lat
 • check Terapia jest dostępna także dla dzieci. Pomaga im wzmocnić organizm przy przeziębieniu, stanach zapalnych lub innych chorobach wieku dziecięcego
 • check Aparatura BIOMAG jest prosta w obsłudze i nie wymaga skomplikowanych działań
 • check Przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie wdrożeniowe i dostarczymy zestaw materiałów edukacyjnych abyś mógł w pełni korzystać z możliwości urządzenia

Bezpłatna konsultacja

Źródło - opinie na Google Moja Firma

Firma dbająca o klienta z świetnymi produktami w zakresie Terapii Pulsacyjnej 3D, bardzo mi pomogła !! - bóle kręgosłupa, stawy, zatoki, żylaki, łokieć tenisisty i wiele innych.

Pani Wanda

Polecam firmę w 100%! Ogromna cierpliwość i wyrozumiałość do klienta! Szeroki asortyment produktów. Profesjonalne podejście i uśmiech na twarzy cały czas. Dziękuje! :)

Pan Tomasz

Polecam serdecznie firmę Biomag. Szybki i bezproblemowy kontakt. Nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do klienta. Fachowa pomoc ze strony ekspertów!

Pan Kacper

Opinie naszych klientów. Co mówią na temat terapia oraz dlaczego warto z niej korzystać?

Bardzo często pacjenci zadają pytanie - Co to jest magnetoterapia? jakie są pierwsze efekty stosowania pola magnetycznego? Co to jest Biomag? Czy warto korzystać i czy warto zaryzykować ? Czy biomag pomaga ? - Posłuchaj co mówią klienci, którzy zdecydowali się na zakup i nie żałują tego.

Jak działa Biomag i w jakich schorzeniach jest najbardziej skuteczna? Obejrzyj fragment z TVP2 - Operacja Zdrowie

Jak działa terapia polem magnetycznym niskiej częstotliwości Biomag? Jak wpływa na organizm? Na czym polega jego skuteczność w odniesieniu do pomocy doraźnej jak i wsparcia w leczeniu chorób przewlekłych. Jeśli chcesz cały program proszę skontaktuj się z infolinią 22 699 93 93.

mgr Monika Rumińska, fizjoterapeutka
sprawdź dlaczego Biomag?

mgr Karolina Mikulko, fizjoterapeutka
dlaczego warto zdecydować się na Biomag?

Zobacz jak działa pulsacyjna terapia 3D w trzyczęściowym aplikatorze, który pełni rolę kamizelki i ma także trzy wbudowane solenoidy.

Prezentacja innowacyjnego generatora Biomag.

Bezpłatna konsultacja

Najważniejsze efekty terapii komórkowej:

 • check Działanie przeciwbólowe
 • check Uodparnia organizm
 • check Przyspiesza gojenie
 • check Przeciwreumatycznie
 • check Redukuje obrzęki
 • check Usprawnia krążenie
 • check Regeneruje tkanki
 • check Działa przeciwzapalnie
 • check Dotlenia organizm
 • check Regeneruje kości i stawy
 • check Detoksykuje organizm
 • check Usprawnia metabolizm

Wypełnij formularz znajdujący się na samym dole strony w celu konsultacji ze specjalistą. Jak wygląda konsultacja?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego prosimy o zarezerwowanie sobie 30 minut. Podczas trwania konsultacji specjalista przeprowadzi wywiad po którym będzie mógł dobrać odpowiedni zestaw wraz z aplikatorami dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Ile kosztuje innowacyjna aparatura Biomag?

Terapia Biomag w perspektywie długookresowej opłaca się nie tylko dla zdrowia, ale także jest to inwestycja, która się zwraca w szybkim tempie. Zakup najlepszej innowacyjnej aparatury medycznej to rozsądna decyzja, która przyniesie nie tylko nam korzyści finansowe ale także naszej całej rodzinie.

Koszty zestawów Biomag zaczynają się już od 200 zł w dogodnych spłatach miesięcznych. Jest to opłacalna inwestycja ponieważ koszt jednej wizyty w gabinecie lub w domu to kwota minimum 150 zł. Zalecana minimalna liczba wizyt to 10 i trzeba ją powtarzać co 6 miesięcy, co daje nam kwotę 3 000 zł rocznie. Przez 10 lat daje nam to kwotę 30 000 (trzydzieści tysięcy złotych!) a w tym przypadku mamy aparaturę na własność i korzystamy dowolną ilość zabiegów przez wszystkich członków rodziny bez ograniczeń przez wiele lat. Jest to inwestycja dla oszczędnych osób, którzy chcą wydawać rozsądnie pieniądze.

Istnieje także możliwość wypożyczenia aparatury i korzystania w domu, koszt wypożyczenia zestawu Biomag Lumina 3D-e Home to koszt 60 zł dziennie. Wypożyczenie zestawu trwa 14 dni i można go przedłużyć o kolejne 14 dni.

W tym czasie mogą Państwo korzystać z urządzenia dowolną ilość zabiegów bez ograniczeń. Aby uzyskać odpowiedni efekt leczniczy konieczne jest regularne stosowanie zabiegów wg. zaleceń naszych specjalistów. Należy pamiętać, że samo pozbycie się bólu jest często początkiem leczenia. W przypadku schorzeń przewlekłych w niektórych przypadkach zalecane jest stosowanie terapii 2-3 razy dziennie przez kilka tygodni. Z tego powodu należy systematyczne stosować zabiegi aż do momentu zniknięcia wszelkich objawów.

Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu ze specjalistą, który zaproponuje optymalne rozwiązanie lub umów się na bezpłatne zaprezentowanie aparatury oraz przetestowanie zestawu. W tym celu wypełnij formularz na dole lub zadzwoń pod numer 22 699 93 93

ile kosztuje biomag W przypadku, gdy pacjenci preferują uczęszczać na zabiegi do gabinetów Biomag, lub zamawiają serię zabiegów w domu, koszt wizyty zależny jest od ilości wykupionych wizyt. Zalecamy kontakt z naszym specjalistą w celu dopasowania odpowiedniej formy leczenia wypełniając formularz lub dzwoniąc na telefon 22 699 93 93

Magnetoterapia na cukrzycę

Nasza oferta jest bogata w zestawy oraz aplikatory,
które cieszą się zaufaniem naszych klientów.

Jednym z najpopularniejszych
na świecie urządzeń z naszej oferty to

BIOMAG Lumina 3D-e Clinic
arrow

Jest to aparatura wielofunkcyjna,
niezwykle skuteczna oraz mobilna.

Cechy zestawu Biomag Lumina Clinic:

 • check 3 aplikatory, w tym materac magnetyczny
  na całe ciało mający 178 cm długości
 • check 6 innowacyjnych programów terapeutycznych
 • check Aż 65 indywidualnych programów
 • check Opatentowana technologia 3D-e
 • check 4 kształty fali w programach indywidualnych
 • check Funkcja Magnetostymulacji i Magnetoterapii
 • check Możliwość wykonywania zabiegu dwóm pacjentom
  jednocześnie o różnych parametrach
 • check Wbudowana bateria, która pozwalana
  komfortową pracę w terenie, poza gabinetem
 • check Możliwość ustawienia czasu i natęrzenia
 • check Możliwość podłączenia 4 aplikatorów jednocześnie

Jeśli szukasz nowoczesnej aparatury, która pomoże Tobie i Twojej rodzinie
lub chcesz poszerzać swoje usługi w gabinecie to Biomag jest dla Ciebie!

Ikona

Zostaw swoje dane, oddzwonimy

Wkrótce nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Korzystając z tej strony akceptujesz, że w Twoim urządzeniu zostaną zainstalowane pliki cookies, które umożliwiają nam świadczenie usług. Brak zgody na pliki cookies oznacza, że pewne funkcjonalności strony mogą być niedostępne. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.