Łysienie (wypadanie włosów)

Wstecz

Łysienie (wypadanie włosów), to stan, w którym pojawia się patologiczne, ogniskowe wypadanie lub całkowita utrata włosów na głowie. To bardzo poważny problem, który zaczyna dotykać mężczyzn i kobiety w różnym wieku. W przypadku mężczyzn, możliwe jest zakamuflowanie problemu dzięki bardzo krótkiemu przystrzyżeniu posiadanych jeszcze włosów. W przypadku płci pięknej, łysina od razu jest zauważalna i stanowi powód dyskomfortu psychicznego. Proces wypadania włosów może rozpocząć się już w okresie młodzieńczym.

Brak odpowiedniego leczenia przyczynia się do całkowitego i nieodwracalnego wyłysienia. Schorzenie może pojawić się w efekcie zmian hormonalnych, stresu, mechanicznego uszkodzenia skóry lub cebulek włosowych, niszczącego wpływu substancji toksycznych oraz także przebytych chorób skóry. W trakcie leczenia wprowadza się zmiany w diecie, jak również w celach terapeutycznych, stosuje się środki hamujące działanie dihydrotestosteronu oraz stosuje inne metody, które prowadzą na przykład do poprawy ukrwienia skóry głowy, jak również powodują ogólną detoksykację całego ciała. Łysienie wiąże się z niską samooceną oraz ukrywaniem, zachodzących na skórze głowy, zmian. Zamiast zmagać się z problemem, warto już dzisiaj sięgnąć po nowoczesne odkrycia nauki!

Stosowanie magnetoterapii na łysienie (wypadanie włosów)

W przypadku uporczywego wypadania włosów sprawdza się magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości, która powoduje stymulację mikrokrążenia utlenowanej krwi i składników odżywczych w odsłoniętej skórze głowy. To bezinwazyjny, sprawdzony sposób zwalczania wielu chorób i dolegliwości XXI wieku, w tym także i łysienia (wypadania włosów). Terapia ta, daje znacznie lepsze warunki do wzrostu nowych włosów. Dzieje się tak, dzięki wpływowi magnoterapii pulsacyjnej na rozszerzenie naczyń włosowatych i przedwłosowatych. W celu zmaksymalizowania ogólnego efektu, warto zastosować również aplikację magnoterapii pulsacyjnej w obszarze wątroby. Działanie to ma charakter wspierający proces detoksykacji. W trakcie stosowania magnoterapii zalecane jest prowadzenie systematycznej kuracji z użyciem namagnesowanej wody, która spożywana regularnie pozwoli szybciej rozpuszczać i odprowadzać metabolity z tkanek.

Czy magnetoterapia pomaga na łysienie (wypadanie włosów)?

Na pobudzenie wzrostu włosów zaleca się stosowanie programów wazodylatacyjnych (36-44 Hz) przy użyciu solenoidu, w obszarze wątroby oraz zastosowanie programu medical z użyciem aplikatora płaskiego.

Magnetoterapia na łysienie

Zabiegi z wykorzystaniem magnoterapii na tego typu dolegliwości, jak łysienie (wypadanie włosów) przynoszą szereg korzyści. Wpływają one pozytywnie, nie tylko na skórę głowy, ale na cały organizm człowieka. Polepszają jego samopoczucie - pozytywne efekty są widoczne już po pierwszym seansie. Potwierdzony jest naukowo brak jakichkolwiek przeciwwskazań bezwzględnych do stosowania magnoterapii. Metoda ta, nie wiąże się także z żadnym skutkami ubocznymi. Wypróbuj już dzisiaj magnoterapię w leczeniu łysienia i na powrót ciesz się bujną fryzurą!

Pulsacyjne pole magnetyczne 3D Biomag. Jak to działa?

Najważniejszą zasadą działania terapii pulsującego pola magnetycznego niskich częstotliwości 3D Biomag jest generowanie impulsów elektromagnetycznych (fala magnetyczna). Impulsy przenikają dogłębnie tkanki, aby dostać się do miejsca wymagającego leczenia (bezpośrednio do komórki). Impulsy działają bezpośrednio na komórkę (błonę komórkową) przywracając jej prawidłowe funkcjonowanie. Impulsy te posiadają specjalne parametry (np. częstotliwością, kształtem fali oraz siłą). Najlepsi specjaliści pracują nad technologią, parametrami i ciągle ją usprawniają po to aby trafiały one pod konkretne dolegliwości i konkretne problemy zdrowotne. Na całym świecie stosowana jest terminologia PEMF czyli terapii opartej na impulsach elektromagnetycznych.

Opatentowana technologia 3D Biomag dodatkowo zapewnia dokładniejszy, bardziej precyzyjny i stabilny kształt impulsów oraz ich wyższą moc. Impulsy które działają z różnych stron na tkankę powoduję jej szybszą regenerację, przyspiesza gojenie a także wzmacnia działanie.

Mamy więc do czynienia z całkowicie nową i unikatową i jak do tej pory najlepszą technologią medyczną na rynku. Działanie terapii 3D marki Biomag – rekomendują wyjątkowi specjaliści, polecają ją najlepsi lekarze czy też stosowana jest w najlepszych placówkach medycznych na całym świecie. A najlepszym dowodem na jej skuteczność są zadowoleni pacjenci.

Efekty magnetoterapii pulsacyjnej potwierdzają szereg badań naukowych, opracowań lekarskich a także artykułów na całym świecie. Także jest to najlepsza światowa technologia, która jest już dostępna na Polskim rynku.

Czy korzystanie z aparatury jest trudne? Czy sobie poradzę?

Biomag jest bardzo prosty w użyciu, wystarczy wybrać program i nacisnąć przycisk (zielony), który uruchamia program. Po skończonym programie urządzenie zasygnalizuje koniec i zatrzyma program.

Dlaczego warto?

  • check Z terapii może korzystać cała Twoja rodzina, bez konieczności przyjazdu do gabinetu
  • check Dla każdego pacjenta ustalamy indywidualny cykl zabiegów na podstawie przeprowadzonego wywiadu medycznego
  • check Dzięki regularnemu korzystaniu z zabiegów szybciej powrócisz do zdrowia i zapobiegniesz rozwojowi przewlekłych chorób degeneracyjnych i cywilizacyjnych
  • check Program magnetyzacji wody, pozwali Ci na codzienne picie wodę, która oczyści Twój organizm z toksyn i kwaśnych metabolitów
  • check Każdy kolejny dzień terapii zwiększa Twoją sprawność, poprawia pamięć, zwiększa libido i dostarcza dawki energii i witalności
  • check Masz możliwość konsultowania się z naszym ekspertem bezpłatnie przez okres 2 lat
  • check Terapia jest dostępna także dla dzieci. Pomaga im wzmocnić organizm przy przeziębieniu, stanach zapalnych lub innych chorobach wieku dziecięcego
  • check Aparatura BIOMAG jest prosta w obsłudze i nie wymaga skomplikowanych działań
  • check Przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie wdrożeniowe i dostarczymy zestaw materiałów edukacyjnych abyś mógł w pełni korzystać z możliwości naszej aparatury

Wypełnij formularz znajdujący się na samym dole strony w celu konsultacji ze specjalistą. Jak wygląda konsultacja?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego prosimy o zarezerwowanie sobie 30 minut. Podczas trwania konsultacji specjalista przeprowadzi wywiad po którym będzie mógł dobrać odpowiedni zestaw wraz z aplikatorami dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Ile kosztuje innowacyjna aparatura Biomag?

Terapia Biomag w perspektywie długookresowej opłaca się nie tylko dla zdrowia, ale także jest to inwestycja, która się zwraca w szybkim tempie. Zakup najlepszej innowacyjnej aparatury medycznej to rozsądna decyzja, która przyniesie nie tylko nam korzyści finansowe ale także naszej całej rodzinie.

Koszty zestawów Biomag zaczynają się już od 170 zł w dogodnych spłatach miesięcznych. Jest to opłacalna inwestycja ponieważ koszt jednej wizyty w gabinecie lub w domu to kwota minimum 100 zł. Zalecana minimalna liczba wizyt to 10 i trzeba ją powtarzać co 6 miesięcy, a w tym przypadku mamy aparaturę na własność i korzystamy dowolną ilość zabiegów przez wszystkich członków rodziny bez ograniczeń przez wiele lat.

Istnieje także możliwość wypożyczenia aparatury i korzystania w domu, koszt wypożyczenia zestawu Biomag Lumina FS easy to koszt 60 zł dziennie. W przypadku wypożyczenia pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 1 500 zł. Wypożyczenie zestawu trwa 14 dni nie więcej nie mniej.

W tym czasie mogą Państwo korzystać z urządzenia dowolną ilość zabiegów bez ograniczeń. Aby uzyskać odpowiedni efekt leczniczy konieczne jest regularne stosowanie zabiegów wg. zaleceń naszych specjalistów. Należy pamiętać, że samo pozbycie się bólu jest często początkiem leczenia. W przypadku schorzeń przewlekłych w niektórych przypadkach zalecane jest stosowanie terapii 2-3 razy dziennie przez kilka tygodni. Z tego powodu należy systematyczne stosować zabiegi aż do momentu zniknięcia wszelkich objawów.

Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu ze specjalistą, który zaproponuje optymalne rozwiązanie lub umów się na bezpłatne zaprezentowanie aparatury oraz przetestowanie zestawu. W tym celu wypełnij formularz lub zadzwoń.

W przypadku, gdy pacjenci preferują uczęszczać na zabiegi do gabinetów Biomag, lub zamawiają serię zabiegów w domu, koszt wizyty zależny jest od ilości wykupionych wizyt. W przypadku leczenia łysienia rekomendujemy kontakt z naszym specjalistą w celu dopasowania odpowiedniego zestawu.

Źródło - opinie na Google Moja Firma

Firma dbająca o klienta z świetnymi produktami w zakresie Terapii Pulsacyjnej 3D, pomaga przy większości schorzeń - bóle kręgosłupa, stawy, zatoki, żylaki, łokieć tenisisty i wiele innych.

Pani Wanda

Polecam firmę w 100%! Ogromna cierpliwość i wyrozumiałość do klienta! Szeroki asortyment produktów. Profesjonalne podejście i uśmiech na twarzy cały czas. Dziękuje! :)

Pan Tomasz

Polecam serdecznie firmę Biomag. Szybki i bezproblemowy kontakt. Nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do klienta. Fachowa pomoc ze strony ekspertów!

Pan Kacper

Posłuchaj opini Pacjentów, którzy stosowali terapię Biomag
Co mówią ? czy warto ?

Bardzo często pacjenci zadają pytanie - Co to jest magnetoterapia? jakie są pierwsze efekty stosowania pola magnetycznego? Co to jest Biomag? Czy warto korzystać i czy warto zaryzykować ? Czy biomag pomaga ? - Posłuchaj co mówią klienci, którzy zdecydowali się na zakup.

Jak działa Biomag i w jakich schorzeniach jest najbardziej skuteczna? Obejrzyj fragment z TVP - OPERACJA ZDROWIE

Jak działa terapia polem magnetycznym niskiej częstotliwości Biomag? Jak wpływa na organizm w skali mikro i w skali makro? Na czym zasadza się skuteczność tego urządzenia w odniesieniu do pomocy doraźnej jak i wsparcia w leczeniu chorób przewlekłych. Dlaczego można ją wykorzystywać zarówno doraźnie jak i w sposób systematyczny i zaplanowany.

mgr Monika Rumińska, fizjoterapeutka
sprawdź dlaczego Biomag?

mgr Karolina Mikulko, fizjoterapeutka
dlaczego warto zdecydować się na Biomag?

Zobacz jak działa pulsacyjna terapia 3D w trzyczęściowym aplikatorze, który pełni rolę kamizelki i ma także trzy wbudowane solenoidy.

Zobacz jak działa terapia Biomag i światło spolaryzowane w innowacyjnym aplikatorze, który zawiera dwie terapie jednocześnie.

Ikona

Zostaw swoje dane, oddzwonimy

Korzystając z tej strony akceptujesz, że w Twoim urządzeniu zostaną zainstalowane pliki cookies, które umożliwiają nam świadczenie usług. Brak zgody na pliki cookies oznacza, że pewne funkcjonalności strony mogą być niedostępne. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.