Magnetyzacja wody

Wstecz

Magnetoterapię pulsacyjną o niskiej częstotliwości Biomag warto aplikować na wodę pitną, albo produkty spożywcze, które zawierają dużo wody (należą do nich napoje i owoce). W taki sposób przygotowane napoje są wsparciem procesu detoksykacji i metabolizmu w organizmie.

Magnetyzowanie wody za pomocą aparatury Biomag

Poprzez wpływ na wewnętrzną strukturę i wiązanie molekuł wody, a także doprowadzenie do aktywizacji i zwiększenia zdolności wiązania wody jako rozpuszczalnika, magnetoterapia oddziałuje na procesy metaboliczne, które zachodzą w organizmie.

Opis magnetyzacji wody

Podczas stymulacji wody i produktów spożywczych (o dużej zawartości wody - z pulsującym polem magnetycznym o niskiej częstotliwości) mamy do czynienia ze zmianami w fizycznych właściwościach wody, dzięki którym dochodzi do zmian aktywności biologicznej tego płynu. Zmiany te można wykorzystywać w trakcie leczenia, dzięki przyjmowaniu do organizmu namagnetyzowanej wody oraz pożywienia.

Od tysiącleci znane jest wykorzystanie namagnetyzowanej wody w zabiegach leczniczych - od dawana była i jest ona wykorzystywana na całym świecie, jako skuteczna pomoc w leczeniu wielu schorzeń. Jednak całkiem niedawno, ponieważ dopiero kilka lat temu, można było się spotkać po raz pierwszy, z naukowymi informacjami o biologicznych właściwościach namagnetyzowanej wody. Wodę uważa się za środowisko, w którym dochodzi do wszystkich ważnych procesów życiowych. Jest ona uznawana za podstawowy czynnik, wpływający na stan organizmu oraz jego wydolność. Mówi się: „Sine aqua non vita est”, co w tłumaczeniu z łaciny oznacza „bez wody nie ma życia”.

W wodzie dochodzi do rozpuszczania się wielu substancji, ważnych dla ludzkiego organizmu. Ona też odgrywa ważną rolę na wszystkich etapach metabolizmu - jest to nośnik dla makro i mikroelementów, substancja chłodząca, przeciwdziałająca przegrzewaniu się organizmu. Dzięki niej możliwe jest też usuwanie produktów przemiany materii, powstających w wielu procesach metabolicznych (np. mocz).

Biorąc pod uwagę jej fizyczne i chemiczne właściwości, woda nie ma sobie równych wśród związków. Życie na ziemi nie byłoby możliwe lub nie miałoby kształtu, jaki znamy, gdyby woda nie stanowiła jego większej części. W niej zaczyna się życie, ponieważ stanowi podstawowy składnik wód płodowych. To z niej również wzięło swój początek życie na Ziemi.

Polaryzacja wody warunkuje układ przestrzenny cząsteczki wody. Molekuły wody, za pomocą wiązań wodorowych łączą się w łańcuchy i rozgałęzione kształty. Warunkuje to szereg anomalii w strukturze wody. Układ przestrzenny wody, który jest oparty na wiązaniu wodorowym sprawia, że związki o takiej samej budowie oraz wielkości takiej, jak cząsteczka wody, w tych samych warunkach, przybierają jednak stan lotny, podczas gdy woda jest nadal w stanie płynnym albo stałym. Woda jest tlenkiem najlżejszego pierwiastka, chemicznego, wodoru (monotlenek diwodoru), a mimo to występuje w stanie płynnym, gdy w tym samym czasie, analogiczne tlenki wielu cięższych pierwiastków, takich jak: siarka, azot lub węgiel, w tych samych warunkach, pozostają jednak gazami.

Inne wodne anomalie wyjaśniają wiązania wodorowe. Np. powiększanie objętości podczas przechodzenia w stały stan skupienia. W trakcie tego procesu objętość wody rośnie o ok. 10%. A lód, który dzięki temu powstaje, unosi się na powierzchni (dzieje się tak dlatego, że ma mniejszą gęstość niż woda). Mamy także do czynienia z anomaliami cieplnymi wody. Maksymalna gęstość jest przez wodę osiągana w temperaturze 4°C, a to dlatego, że cząsteczki wody w niższych temperaturach (poniżej 4°C) łączą się w kształty, które przypominają kosteczki lodu (posiadają one większe przerwy niż woda o wyższej temperaturze). Gdy woda zostanie podgrzana z 0°C do 4°C, zmniejsza się jej objętość, a rośnie gęstość. Najwyższą gęstość, 1000 kg na metr sześcienny, woda osiąga w temperaturze 4°C. Jej objętość rośnie, a gęstość maleje dopiero powyżej 4°C.

Zimą na dnie wody znajduje się największa gęstość ekosystemów wodnych (w temperaturze 4°C); Temperatura i gęstość powyżej oraz poniżej są inne (wyższe oraz niższe) i dlatego waśnie na samym dnie wodnego akwenu zawsze znajduje się życie. Polaryzacja wody udowadnia, że o wiele lepiej poddaje się ona polu elektrycznemu niż inne ciecze. Ciało, posiadające ładunek elektryczny, zostaje w wodzie, ale jest otoczone końcówkami cząsteczek wody z odwrotnym ładunkiem, a to obniża właściwy ładunek ciała i zmniejsza jego oddziaływanie na otoczenie. Łańcuch cząsteczek, niosących na swoich końcach ładunki elektryczne, potrafi rozpuszczać związki jonowe, które powodują solwatację jonów.

Woda ma także właściwości nieelastyczne i nieściśliwe, a to jest istotne dla kształtu organizmów i tkanek. Pole magnetyczne ma bezpośredni wpływ na kształt cząsteczek wody. Udowodniona została różnica w absorpcji promieni UV w wodzie magnetyzowanej i tej, której nie poddano działaniu pola magnetycznego. Magnetyzacja sprawia, że woda zyskuje specjalne właściwości biologiczne (staje się bardziej miękka, obniża napięcie powierzchniowe oraz zmienia smak). Eksperymenty z użyciem wody magnetyzowanej, wykazały po jej spożyciu, większą odporność organizmu na infekcje, a także regulację procesu trawienia w przewodzie pokarmowym. Namagnetyzowana woda ma właściwości moczopędne. Do tego udowodnione zostało jej działanie przeciwmiażdżycowe i uspokajające na układ nerwowy, jak i przyspieszające procesy detoksykacji oraz regeneracji tkanek. Zostały już przeprowadzone odpowiednie eksperymenty na zwierzętach, dzięki którym można było sprawdzić również skuteczne działanie antyrakowe wody namagnetyzwanej.

Efekty jakie uzyskujemy gdy namagnetyzujemy wodę aparaturą Biomag

Dzięki magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości marki Biomag® można w łatwy sposób przygotować namagnetyzowaną wodę w domowych warunkach (poprzez włożenie butelki z wodą albo owoców do solenoidu). Taka woda ma wówczas działanie detoksykacyjne, a ponadto wzmaga intensywność przemiany materii, przyspiesza gojenie oraz regenerację. Idealnie nadaje się również w celu przemywania wszelkich zmian skórnych. Kompleksowe leczenie wraz z zastosowaniem namagnetyzowanej wody przyspiesza powrót do zdrowia. Taka woda najczęściej stosowana jest zewnętrznie - można ją wykorzystywać np. do przemywania oczu, ran oraz poparzeń. Jest ona idealna dla ludzi oraz zwierząt przy każdym programie leczniczym.

Bezpłatna konsultacja

Pulsacyjne pole magnetyczne 3D Biomag. Jak to działa?

Najważniejszą zasadą działania terapii pulsującego pola magnetycznego niskich częstotliwości 3D Biomag jest generowanie impulsów elektromagnetycznych (fala magnetyczna). Impulsy przenikają dogłębnie tkanki, aby dostać się do miejsca wymagającego leczenia (bezpośrednio do komórki). Impulsy działają bezpośrednio na komórkę (błonę komórkową) przywracając jej prawidłowe funkcjonowanie. Impulsy te posiadają specjalne parametry (np. częstotliwością, kształtem fali oraz siłą). Najlepsi specjaliści pracują nad technologią, parametrami i ciągle ją usprawniają po to aby trafiały one pod właściwe dolegliwości i rozwiązywały właściwe problemy zdrowotne. Na całym świecie stosowana jest terminologia PEMF czyli terapii opartej na impulsach elektromagnetycznych.

Opatentowana technologia 3D-e Biomag dodatkowo zapewnia dokładniejszy, bardziej precyzyjny i stabilny kształt impulsów oraz ich wyższą moc. Impulsy które działają z różnych stron na tkankę powoduję jej szybszą regenerację, przyspiesza gojenie a także wzmacnia działanie.

Mamy więc do czynienia z całkowicie nową i unikatową i jak do tej pory najlepszą technologią medyczną na rynku. Działanie terapii 3D-e marki Biomag – rekomendują wyjątkowi specjaliści, polecają ją najlepsi lekarze czy też stosowana jest w najlepszych placówkach medycznych na całym świecie. A najlepszym dowodem na jej skuteczność są zadowoleni pacjenci.

Efekty magnetoterapii pulsacyjnej potwierdzają szereg badań naukowych, opracowań lekarskich a także artykułów na całym świecie. Także jest to najlepsza światowa technologia, która jest już dostępna na Polskim rynku. Czy korzystanie z aparatury jest trudne? Czy sobie poradzę?

Biomag jest bardzo prosty w użyciu, wystarczy wybrać program i nacisnąć przycisk start (zielony). Po skończonym programie urządzenie zasygnalizuje koniec i zatrzyma zabieg.

Dlaczego warto korzystać z terapii Biomag?

 • check Z terapii może korzystać cała Twoja rodzina, bez konieczności przyjazdu do gabinetu
 • check Dla każdego pacjenta ustalamy indywidualny cykl zabiegów na podstawie przeprowadzonego wywiadu medycznego
 • check Dzięki regularnemu korzystaniu z zabiegów szybciej powrócisz do zdrowia i zapobiegniesz rozwojowi przewlekłych chorób degeneracyjnych i cywilizacyjnych
 • check Program magnetyzacji wody, pozwali Ci na codzienne picie wodę, która oczyści Twój organizm z toksyn i kwaśnych metabolitów
 • check Każdy kolejny dzień terapii zwiększa Twoją sprawność, poprawia pamięć, zwiększa libido i dostarcza dawki energii i witalności
 • check Masz możliwość konsultowania się z naszym ekspertem bezpłatnie przez okres 2 lat
 • check Terapia jest dostępna także dla dzieci. Pomaga im wzmocnić organizm przy przeziębieniu, stanach zapalnych lub innych chorobach wieku dziecięcego
 • check Aparatura BIOMAG jest prosta w obsłudze i nie wymaga skomplikowanych działań
 • check Przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie wdrożeniowe i dostarczymy zestaw materiałów edukacyjnych abyś mógł w pełni korzystać z możliwości urządzenia

Bezpłatna konsultacja

Źródło - opinie na Google Moja Firma

Firma dbająca o klienta z świetnymi produktami w zakresie Terapii Pulsacyjnej 3D, bardzo mi pomogła !! - bóle kręgosłupa, stawy, zatoki, żylaki, łokieć tenisisty i wiele innych.

Pani Wanda

Polecam firmę w 100%! Ogromna cierpliwość i wyrozumiałość do klienta! Szeroki asortyment produktów. Profesjonalne podejście i uśmiech na twarzy cały czas. Dziękuje! :)

Pan Tomasz

Polecam serdecznie firmę Biomag. Szybki i bezproblemowy kontakt. Nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do klienta. Fachowa pomoc ze strony ekspertów!

Pan Kacper

Opinie naszych klientów. Co mówią na temat terapia oraz dlaczego warto z niej korzystać?

Bardzo często pacjenci zadają pytanie - Co to jest magnetoterapia? jakie są pierwsze efekty stosowania pola magnetycznego? Co to jest Biomag? Czy warto korzystać i czy warto zaryzykować ? Czy biomag pomaga ? - Posłuchaj co mówią klienci, którzy zdecydowali się na zakup i nie żałują tego.

Jak działa Biomag i w jakich schorzeniach jest najbardziej skuteczna? Obejrzyj fragment z TVP2 - Operacja Zdrowie

Jak działa terapia polem magnetycznym niskiej częstotliwości Biomag? Jak wpływa na organizm? Na czym polega jego skuteczność w odniesieniu do pomocy doraźnej jak i wsparcia w leczeniu chorób przewlekłych. Jeśli chcesz cały program proszę skontaktuj się z infolinią 22 699 93 93.

mgr Monika Rumińska, fizjoterapeutka
sprawdź dlaczego Biomag?

mgr Karolina Mikulko, fizjoterapeutka
dlaczego warto zdecydować się na Biomag?

Zobacz jak działa pulsacyjna terapia 3D w trzyczęściowym aplikatorze, który pełni rolę kamizelki i ma także trzy wbudowane solenoidy.

Prezentacja innowacyjnego generatora Biomag.

Bezpłatna konsultacja

Najważniejsze efekty terapii komórkowej:

 • check Działanie przeciwbólowe
 • check Uodparnia organizm
 • check Przyspiesza gojenie
 • check Przeciwreumatycznie
 • check Redukuje obrzęki
 • check Usprawnia krążenie
 • check Regeneruje tkanki
 • check Działa przeciwzapalnie
 • check Dotlenia organizm
 • check Regeneruje kości i stawy
 • check Detoksykuje organizm
 • check Usprawnia metabolizm

Wypełnij formularz znajdujący się na samym dole strony w celu konsultacji ze specjalistą. Jak wygląda konsultacja?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego prosimy o zarezerwowanie sobie 30 minut. Podczas trwania konsultacji specjalista przeprowadzi wywiad po którym będzie mógł dobrać odpowiedni zestaw wraz z aplikatorami dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Ile kosztuje innowacyjna aparatura Biomag?

Terapia Biomag w perspektywie długookresowej opłaca się nie tylko dla zdrowia, ale także jest to inwestycja, która się zwraca w szybkim tempie. Zakup najlepszej innowacyjnej aparatury medycznej to rozsądna decyzja, która przyniesie nie tylko nam korzyści finansowe ale także naszej całej rodzinie.

Koszty zestawów Biomag zaczynają się już od 200 zł w dogodnych spłatach miesięcznych. Jest to opłacalna inwestycja ponieważ koszt jednej wizyty w gabinecie lub w domu to kwota minimum 150 zł. Zalecana minimalna liczba wizyt to 10 i trzeba ją powtarzać co 6 miesięcy, co daje nam kwotę 3 000 zł rocznie. Przez 10 lat daje nam to kwotę 30 000 (trzydzieści tysięcy złotych!) a w tym przypadku mamy aparaturę na własność i korzystamy dowolną ilość zabiegów przez wszystkich członków rodziny bez ograniczeń przez wiele lat. Jest to inwestycja dla oszczędnych osób, którzy chcą wydawać rozsądnie pieniądze.

Istnieje także możliwość wypożyczenia aparatury i korzystania w domu, koszt wypożyczenia zestawu Biomag Lumina 3D-e Home to koszt 60 zł dziennie. Wypożyczenie zestawu trwa 14 dni i można go przedłużyć o kolejne 14 dni.

W tym czasie mogą Państwo korzystać z urządzenia dowolną ilość zabiegów bez ograniczeń. Aby uzyskać odpowiedni efekt leczniczy konieczne jest regularne stosowanie zabiegów wg. zaleceń naszych specjalistów. Należy pamiętać, że samo pozbycie się bólu jest często początkiem leczenia. W przypadku schorzeń przewlekłych w niektórych przypadkach zalecane jest stosowanie terapii 2-3 razy dziennie przez kilka tygodni. Z tego powodu należy systematyczne stosować zabiegi aż do momentu zniknięcia wszelkich objawów.

Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu ze specjalistą, który zaproponuje optymalne rozwiązanie lub umów się na bezpłatne zaprezentowanie aparatury oraz przetestowanie zestawu. W tym celu wypełnij formularz na dole lub zadzwoń pod numer 22 699 93 93

ile kosztuje biomag W przypadku, gdy pacjenci preferują uczęszczać na zabiegi do gabinetów Biomag, lub zamawiają serię zabiegów w domu, koszt wizyty zależny jest od ilości wykupionych wizyt. Zalecamy kontakt z naszym specjalistą w celu dopasowania odpowiedniej formy leczenia wypełniając formularz lub dzwoniąc na telefon 22 699 93 93

Do magnetyzacji wody

Nasza oferta jest bogata w zestawy oraz aplikatory,
które cieszą się zaufaniem naszych klientów.

Jednym z najpopularniejszych
na świecie urządzeń z naszej oferty to

BIOMAG Lumina 3D-e Clinic
arrow

Jest to aparatura wielofunkcyjna,
niezwykle skuteczna oraz mobilna.

Cechy zestawu Biomag Lumina Clinic:

 • check 3 aplikatory, w tym materac magnetyczny
  na całe ciało mający 178 cm długości
 • check 6 innowacyjnych programów terapeutycznych
 • check Aż 65 indywidualnych programów
 • check Opatentowana technologia 3D-e
 • check 4 kształty fali w programach indywidualnych
 • check Funkcja Magnetostymulacji i Magnetoterapii
 • check Możliwość wykonywania zabiegu dwóm pacjentom
  jednocześnie o różnych parametrach
 • check Wbudowana bateria, która pozwalana
  komfortową pracę w terenie, poza gabinetem
 • check Możliwość ustawienia czasu i natęrzenia
 • check Możliwość podłączenia 4 aplikatorów jednocześnie

Jeśli szukasz nowoczesnej aparatury, która pomoże Tobie i Twojej rodzinie
lub chcesz poszerzać swoje usługi w gabinecie to Biomag jest dla Ciebie!

Ikona

Zostaw swoje dane, oddzwonimy

Korzystając z tej strony akceptujesz, że w Twoim urządzeniu zostaną zainstalowane pliki cookies, które umożliwiają nam świadczenie usług. Brak zgody na pliki cookies oznacza, że pewne funkcjonalności strony mogą być niedostępne. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.