Przewlekła choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy

Wstecz

Przewlekła choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy jest określana, jako defekt śluzówki (wrzód) sięgający aż do utkania podśluzowego, jak również nieco głębiej, bądź też ubytek – defekt śluzówki, ograniczony tylko do błony śluzowej. W przypadku wystąpienia choroby, mamy do czynienia, z przynajmniej jednym wrzodem, usytuowanym na ścianie żołądka lub dwunastnicy. Schorzenie ma charakter nawrotowy, który powtarza się przez kilka lat z rzędu. W odróżnieniu od wrzodów żołądka, wrzody dwunastnicy występują cztery razy częściej.

Mają one także tendencję do krwawienia. Przyczyną pojawienia się owrzodzeń w układzie pokarmowym jest zakażenie bakterią Helicobacter pylori, nadmierne stosowanie niesterydowych leków przeciwzapalnych, brak równowagi pomiędzy zabezpieczającymi i szkodliwymi czynnikami, działającymi na śluzówkę. Zakażenie Helicobacter pylori, dotyczy w szczególności wrzodów żołądka, natomiast w przypadku wrzodów dwunastnicy najczęstszą przyczyną jest nadmierne wydzielanie kwasu solnego. Terapia dotyczy leczenia skojarzonego, polegającego na eliminacji zakażenia oraz zastosowaniu farmakoterapii, której celem jest ograniczenie działania agresywnych czynników. Jeśli od lat cierpisz na wrzody żołądka lub dwunastnicy, to nie zwlekaj i zaufaj sile Biofizyki Medycznej i magnetoterapii nowej generacji!

Przewlekła choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy - skuteczna pomoc magnetoterapii 3D

Dzięki swemu działaniu magnetoterapia 3D pulsacyjna o niskiej częstotliwości Biomag pozwala na lepsze ukrwienie ścian żołądka i dwunastnicy. Lepsza gospodarka tlenowa wspomaga proces gojenia i usprawnia ogólne funkcjonowanie narządów. Redukcji ulegają stany zapalne i ograniczone zagrożenie występowania owrzodzeń. Pacjent z chorobą wrzodową zazwyczaj uskarża się na problemy z zaparciami oraz przewlekłymi biegunkami.

Seanse pozwalają na uregulowanie cyklów wypróżnień. Leczenie magnetoterapią 3D pulsacyjną ma na celu wzmocnienie organizmu i przyśpieszenie przemiany materii oraz poprawę zdolności do usuwania nagromadzonych toksyn i szkodliwych odpadów metabolizmu. Polepszenie funkcjonowania układu krwionośnego jest pierwszym etapem w procesie gojenia i regeneracji ścian żołądka i dwunastnicy. Po kilku seansach pacjenci zaczynają odczuwać wyraźną poprawę w jakości swojego samopoczucia. Leczenie łagodzi także dolegliwości bólowe, powodujące dyskomfort, związany z obecnością wrzodów.

Efekty stosowania magnetoterapii 3D w przewlekłej chorobie wrzodowej żołądka i dwunasticy

Wykorzystanie magnetoterapii 3D Biomag w leczeniu wrzodów żołądka i dwunastnicy zapewnia efekt przeciwbólowy i przeciwzapalny. Ponadto, pole magnetyczne pozwala na regenerację śluzówki, ograniczenie działania czynników agresywnych oraz eliminację ryzyka niebezpiecznego niedokrwienia ścian żołądka. Oddziaływanie polem magnetycznym niskiej częstotliwości wspomaga prawidłową przemianę materii oraz reguluje proces wypróżniania się. Pole kojąco wpływa na owrzodzone tkanki oraz likwiduje stany zapalne i podrażnienia. Lepsza przepuszczalność błon komórkowych, mocniejsze ukrwienie narządów oraz ich właściwe utlenowanie skutkuje regeneracją tkanek. Seanse wpływają na szybsze zaopatrzenie narządów w substancje odżywcze i sprawniejsze usuwanie toksyn z organizmu. Poprawa metabolizmu oraz wydalanie szkodliwych produktów pozwala na jeszcze lepsze gojenie się nadżerek oraz zmian w obrębie śluzówki.

W jaki sposób aplikować magnetoterapię 3D w przypadku wystąpienia przewlekłej choroby wrzodowej żołądka i dwunasticy ?

Po zdiagnozowaniu wrzodów żołądka oraz dwunastnicy, zaleca się aplikację częstotliwości przeciwbólowych i spazmolitycznych w zakresie 4-6 Hz. W dalszym etapie leczenia, dla osiągnięcia lepszego ukrwienia, regeneracji śluzówki oraz dla zapobieżenia nawrotom choroby, zaleca się stosowanie częstotliwości w zakresie 44-56 Hz. Magnetoterapii 3D nie stosuje się w przypadku krwawienia z wrzodu. Terapia jest bezpieczna dla osób starszych i chorujących na wrzody żołądka i dwunastnicy od dłuższego okresu czasu. Zastosuj magnetoterapię nowej generacji i pozbądź się dyskomfortu, związanego z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy!

Bezpłatna konsultacja

Pulsacyjne pole magnetyczne 3D Biomag. Jak to działa?

Najważniejszą zasadą działania terapii pulsującego pola magnetycznego niskich częstotliwości 3D Biomag jest generowanie impulsów elektromagnetycznych (fala magnetyczna). Impulsy przenikają dogłębnie tkanki, aby dostać się do miejsca wymagającego leczenia (bezpośrednio do komórki). Impulsy działają bezpośrednio na komórkę (błonę komórkową) przywracając jej prawidłowe funkcjonowanie. Impulsy te posiadają specjalne parametry (np. częstotliwością, kształtem fali oraz siłą). Najlepsi specjaliści pracują nad technologią, parametrami i ciągle ją usprawniają po to aby trafiały one pod właściwe dolegliwości i rozwiązywały właściwe problemy zdrowotne. Na całym świecie stosowana jest terminologia PEMF czyli terapii opartej na impulsach elektromagnetycznych.

Opatentowana technologia 3D-e Biomag dodatkowo zapewnia dokładniejszy, bardziej precyzyjny i stabilny kształt impulsów oraz ich wyższą moc. Impulsy które działają z różnych stron na tkankę powoduję jej szybszą regenerację, przyspiesza gojenie a także wzmacnia działanie.

Mamy więc do czynienia z całkowicie nową i unikatową i jak do tej pory najlepszą technologią medyczną na rynku. Działanie terapii 3D-e marki Biomag – rekomendują wyjątkowi specjaliści, polecają ją najlepsi lekarze czy też stosowana jest w najlepszych placówkach medycznych na całym świecie. A najlepszym dowodem na jej skuteczność są zadowoleni pacjenci.

Efekty magnetoterapii pulsacyjnej potwierdzają szereg badań naukowych, opracowań lekarskich a także artykułów na całym świecie. Także jest to najlepsza światowa technologia, która jest już dostępna na Polskim rynku. Czy korzystanie z aparatury jest trudne? Czy sobie poradzę?

Biomag jest bardzo prosty w użyciu, wystarczy wybrać program i nacisnąć przycisk start (zielony). Po skończonym programie urządzenie zasygnalizuje koniec i zatrzyma zabieg.

Dlaczego warto korzystać z terapii Biomag?

 • check Z terapii może korzystać cała Twoja rodzina, bez konieczności przyjazdu do gabinetu
 • check Dla każdego pacjenta ustalamy indywidualny cykl zabiegów na podstawie przeprowadzonego wywiadu medycznego
 • check Dzięki regularnemu korzystaniu z zabiegów szybciej powrócisz do zdrowia i zapobiegniesz rozwojowi przewlekłych chorób degeneracyjnych i cywilizacyjnych
 • check Program magnetyzacji wody, pozwali Ci na codzienne picie wodę, która oczyści Twój organizm z toksyn i kwaśnych metabolitów
 • check Każdy kolejny dzień terapii zwiększa Twoją sprawność, poprawia pamięć, zwiększa libido i dostarcza dawki energii i witalności
 • check Masz możliwość konsultowania się z naszym ekspertem bezpłatnie przez okres 2 lat
 • check Terapia jest dostępna także dla dzieci. Pomaga im wzmocnić organizm przy przeziębieniu, stanach zapalnych lub innych chorobach wieku dziecięcego
 • check Aparatura BIOMAG jest prosta w obsłudze i nie wymaga skomplikowanych działań
 • check Przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie wdrożeniowe i dostarczymy zestaw materiałów edukacyjnych abyś mógł w pełni korzystać z możliwości urządzenia

Bezpłatna konsultacja

Źródło - opinie na Google Moja Firma

Firma dbająca o klienta z świetnymi produktami w zakresie Terapii Pulsacyjnej 3D, bardzo mi pomogła !! - bóle kręgosłupa, stawy, zatoki, żylaki, łokieć tenisisty i wiele innych.

Pani Wanda

Polecam firmę w 100%! Ogromna cierpliwość i wyrozumiałość do klienta! Szeroki asortyment produktów. Profesjonalne podejście i uśmiech na twarzy cały czas. Dziękuje! :)

Pan Tomasz

Polecam serdecznie firmę Biomag. Szybki i bezproblemowy kontakt. Nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do klienta. Fachowa pomoc ze strony ekspertów!

Pan Kacper

Opinie naszych klientów. Co mówią na temat terapia oraz dlaczego warto z niej korzystać?

Bardzo często pacjenci zadają pytanie - Co to jest magnetoterapia? jakie są pierwsze efekty stosowania pola magnetycznego? Co to jest Biomag? Czy warto korzystać i czy warto zaryzykować ? Czy biomag pomaga ? - Posłuchaj co mówią klienci, którzy zdecydowali się na zakup i nie żałują tego.

Jak działa Biomag i w jakich schorzeniach jest najbardziej skuteczna? Obejrzyj fragment z TVP2 - Operacja Zdrowie

Jak działa terapia polem magnetycznym niskiej częstotliwości Biomag? Jak wpływa na organizm? Na czym polega jego skuteczność w odniesieniu do pomocy doraźnej jak i wsparcia w leczeniu chorób przewlekłych. Jeśli chcesz cały program proszę skontaktuj się z infolinią 22 699 93 93.

mgr Monika Rumińska, fizjoterapeutka
sprawdź dlaczego Biomag?

mgr Karolina Mikulko, fizjoterapeutka
dlaczego warto zdecydować się na Biomag?

Zobacz jak działa pulsacyjna terapia 3D w trzyczęściowym aplikatorze, który pełni rolę kamizelki i ma także trzy wbudowane solenoidy.

Prezentacja innowacyjnego generatora Biomag.

Bezpłatna konsultacja

Najważniejsze efekty terapii komórkowej:

 • check Działanie przeciwbólowe
 • check Uodparnia organizm
 • check Przyspiesza gojenie
 • check Przeciwreumatycznie
 • check Redukuje obrzęki
 • check Usprawnia krążenie
 • check Regeneruje tkanki
 • check Działa przeciwzapalnie
 • check Dotlenia organizm
 • check Regeneruje kości i stawy
 • check Detoksykuje organizm
 • check Usprawnia metabolizm

Wypełnij formularz znajdujący się na samym dole strony w celu konsultacji ze specjalistą. Jak wygląda konsultacja?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego prosimy o zarezerwowanie sobie 30 minut. Podczas trwania konsultacji specjalista przeprowadzi wywiad po którym będzie mógł dobrać odpowiedni zestaw wraz z aplikatorami dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Ile kosztuje innowacyjna aparatura Biomag?

Terapia Biomag w perspektywie długookresowej opłaca się nie tylko dla zdrowia, ale także jest to inwestycja, która się zwraca w szybkim tempie. Zakup najlepszej innowacyjnej aparatury medycznej to rozsądna decyzja, która przyniesie nie tylko nam korzyści finansowe ale także naszej całej rodzinie.

Koszty zestawów Biomag zaczynają się już od 200 zł w dogodnych spłatach miesięcznych. Jest to opłacalna inwestycja ponieważ koszt jednej wizyty w gabinecie lub w domu to kwota minimum 150 zł. Zalecana minimalna liczba wizyt to 10 i trzeba ją powtarzać co 6 miesięcy, co daje nam kwotę 3 000 zł rocznie. Przez 10 lat daje nam to kwotę 30 000 (trzydzieści tysięcy złotych!) a w tym przypadku mamy aparaturę na własność i korzystamy dowolną ilość zabiegów przez wszystkich członków rodziny bez ograniczeń przez wiele lat. Jest to inwestycja dla oszczędnych osób, którzy chcą wydawać rozsądnie pieniądze.

Istnieje także możliwość wypożyczenia aparatury i korzystania w domu, koszt wypożyczenia zestawu Biomag Lumina 3D-e Home to koszt 60 zł dziennie. Wypożyczenie zestawu trwa 14 dni i można go przedłużyć o kolejne 14 dni.

W tym czasie mogą Państwo korzystać z urządzenia dowolną ilość zabiegów bez ograniczeń. Aby uzyskać odpowiedni efekt leczniczy konieczne jest regularne stosowanie zabiegów wg. zaleceń naszych specjalistów. Należy pamiętać, że samo pozbycie się bólu jest często początkiem leczenia. W przypadku schorzeń przewlekłych w niektórych przypadkach zalecane jest stosowanie terapii 2-3 razy dziennie przez kilka tygodni. Z tego powodu należy systematyczne stosować zabiegi aż do momentu zniknięcia wszelkich objawów.

Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu ze specjalistą, który zaproponuje optymalne rozwiązanie lub umów się na bezpłatne zaprezentowanie aparatury oraz przetestowanie zestawu. W tym celu wypełnij formularz na dole lub zadzwoń pod numer 22 699 93 93

ile kosztuje biomag W przypadku, gdy pacjenci preferują uczęszczać na zabiegi do gabinetów Biomag, lub zamawiają serię zabiegów w domu, koszt wizyty zależny jest od ilości wykupionych wizyt. Zalecamy kontakt z naszym specjalistą w celu dopasowania odpowiedniej formy leczenia wypełniając formularz lub dzwoniąc na telefon 22 699 93 93

magnetoterapia wrzody dwunastnicy

Nasza oferta jest bogata w zestawy oraz aplikatory,
które cieszą się zaufaniem naszych klientów.

Jednym z najpopularniejszych
na świecie urządzeń z naszej oferty to

BIOMAG Lumina 3D-e Clinic
arrow

Jest to aparatura wielofunkcyjna,
niezwykle skuteczna oraz mobilna.

Cechy zestawu Biomag Lumina Clinic:

 • check 3 aplikatory, w tym materac magnetyczny
  na całe ciało mający 178 cm długości
 • check 6 innowacyjnych programów terapeutycznych
 • check Aż 65 indywidualnych programów
 • check Opatentowana technologia 3D-e
 • check 4 kształty fali w programach indywidualnych
 • check Funkcja Magnetostymulacji i Magnetoterapii
 • check Możliwość wykonywania zabiegu dwóm pacjentom
  jednocześnie o różnych parametrach
 • check Wbudowana bateria, która pozwalana
  komfortową pracę w terenie, poza gabinetem
 • check Możliwość ustawienia czasu i natęrzenia
 • check Możliwość podłączenia 4 aplikatorów jednocześnie

Jeśli szukasz nowoczesnej aparatury, która pomoże Tobie i Twojej rodzinie
lub chcesz poszerzać swoje usługi w gabinecie to Biomag jest dla Ciebie!

Ikona

Zostaw swoje dane, oddzwonimy

Korzystając z tej strony akceptujesz, że w Twoim urządzeniu zostaną zainstalowane pliki cookies, które umożliwiają nam świadczenie usług. Brak zgody na pliki cookies oznacza, że pewne funkcjonalności strony mogą być niedostępne. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.